Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

VLAJKOVÉ LODĚ OD SONY SKLADEM

4. 10. 2016

Naskladnili jsme netrpělivě očekávané modely od společnosti Sony - Xperia XZ a Xperia XCompact. 


Sony Xperia XZ 


je dokonalým ztělesněním skvělého smartphonu. Je doslova nabitý pokročilými technologiemi a vybavený profesionálním fotoaparátem, inteligentní správou baterie a chytrými funkcemi, které se přizpůsobí podle vás. A to všechno se skvělým vylepšeným designem.

Smartphone Xperia XZ je vybavený pokročilými fotografickými technologiemi, které znáte z ostatních smartphonů Xperia. tyto funkce byly doplněny o technologii trojitého snímání obrazu, která umožňuje analyzovat, přizpůsobit a pořídit dokonalé snímky i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky výkonu obrazového snímače a laserového automatického ostření můžete ostře zachytit pohyb až do nejmenších detailů, a to i při slabém osvětlení.

Snímač RGBC-IR zaručuje mimořádně věrné barvy, v místnosti i na prudkém slunci. Analyzuje světelné podmínky, přizpůsobí se jim a reprodukuje barvy přesně tak, jak je vidíte. Fotografie můžete hned sdílet – už nebudou potřebovat žádná vylepšení.

Jednoduchý design smartphonu Xperia XZ vám lehce vklouzne do života. Měkce zaoblený tvar se dobře drží a úžasné barvy dokonale zapadnou do vašeho stylu. Zadní strana je vyrobena z vysoce čistého kovu ALKALEIDO™, jehož povrchová úprava dodává celému telefonu hloubku, lesk a jas.

Díky voděodolné konstrukci, splňující normu krytí IP68,  vydrží Xperia XZ více než jen pár cákanců, které k životu prostě patří. Můžete tedy pustit z hlavy obavy z náhodného polití nebo z nečekaného lijáku.

Sony Xperia XZ na rozdíl od většiny smartphonů využívá inteligentní nabíjení a zabraňuje tak ztrátě kapacity baterie. Naučí se, jakým způsobem nabíjíte, a přizpůsobí se tomu. Výsledkem je dvojnásobná životnost baterie.

Smartphone je navíc každým dnem stále chytřejší - používáním se postupně stává chytřejším a osobnějším. Učí se a přizpůsobuje podle vašich zvyků, a stará se o co nejpohodlnější používání.


Sony Xperia XCompact 


je smartphone pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Ne největší. Je to smartphone, který spojuje užitek, pohodlí a krásu. Jeho měkce zaoblený tvar je mimořádně pohodlný do ruky a kompaktní velikost ho předurčuje k používání jednou rukou.

Dosud nejrychlejší fotoaparát Sony, vybavený snímačem Exmor RS™ pro mobilní zařízení, oceňovaným objektivem G Lens a obrazovým procesorem Sony Bionz, zvládne přechod od pohotovostního režimu k pořízení snímku za 0,6 sekundy. Díky tomuto rychlému spouštění, vyhrazenému tlačítku spouště a zrychlenému zpracování obrazu můžete zachytit vše, co vám dosud unikalo.

Sony Xperia XCompact na rozdíl od většiny smartphonů využívá inteligentní nabíjení a zabraňuje tak ztrátě kapacity baterie. Naučí se, jakým způsobem nabíjíte, a přizpůsobí se tomu. Výsledkem je dvojnásobná životnost baterie.

Smartphone Sony Xperia XCompact je každým dnem stále chytřejší - používáním se postupně stává chytřejším a osobnějším. Učí se a přizpůsobuje podle vašich zvyků, a stará se o co nejpohodlnější používání.

Díky povrchové úpravě s vysokým leskem to vypadá, jako by byl smartphone Xperia XCompact vyrobený z kvalitně zpracované keramiky. Smartphone je dostupný v nadčasové černé, stylové bílé a uklidňující mlhově modré barvě.