Zpracovávám ...

XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER PRO SKLADEM

15. 7. 2019

Naskladnili jsme novinku mezi elektrickými koloběžkami - Xiaomi Mi Electric Scooter Pro. S touto koloběžkou si užijete léto skutečně na maximum!


Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je elegantním a vylepšeným nástupcem Xiaomi Mi Electric Scooter. Koloběžka je stylová, elegantní, přenosná a bezpečná. Její minimalistický design, rám z leteckého hliníku, který vyniká svojí nízkou hmotností a zároveň maximálním zatížením až 100kg, a její složení za pouhé 3 vteřiny Vás doslova nadchne. 

Elektrokoloběžka využívá unikátní algoritmus na obdobné bázi, jako jsou adaptivní tempomaty u aut, který přijímá signál ze snímače rychlosti a udržuje tak plynulé a stabilní tempo jízdy. Díky tomu se snižují nároky na uživatele a jeho únavu a zároveň je tím umožněno optimální využití baterie při delších jízdách. Vysokokapacitní lithiové baterie zajistí až 45 km jízdy na jediné nabití, což je o 15 km dál než u svého předchůdce. Chytrá správa spotřeby prostřednictvím aplikace zobrazí stav baterie a okamžitě Vás upozorní, pokud by se vyskytl problém.