Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

ZAJÍMÁ MĚ SAMSUNG GALAXY NOTE7

3. 8. 2016

Vyhlížíte s napětím zahájení prodeje nové vlajkové lodi společnosti Samsung? Chcete si být jistí, že Vám neunikne žádná nová informace a že budete mezi prvními majiteli Samsungu Galaxy Note7?

Inovativní funkce Samsungu Galaxy Note7 nastavují nový standard pro zařízení s velkým displejem. Promyšlené zpracování, prvotřídní materiál a jedinečný symetrický design pozdvihují uživatelský zážitek na novou úroveň.

Samsung Galaxy Note7 bude v prodeji od 2. září 2016.

Předobjednat si jej bude možné od 16. do 30. srpna 2016.

Nový Galaxy Note7 charakterizují tři klíčové parametry:

  • voděodolné tělo včetně pera S Pen (IP68);
  • nejvyspělejší technologie zabezpečení, které kombinují Samsung Knox s biometrickou autentizací včetně nové funkce skenování oční duhovky;
  • bohaté zábavní funkce včetně HDR video streamingu. 


Inteligentní S Pen: snadno a rychle přivádí nápady k životu

Vylepšený S Pen je více než jen psací pomůcka. Je nástrojem, jak zvládnout více práce efektivně a přesně. Díky funkci „Poznámka na vypnutém displeji“ mohou uživatelé přivést své nápady k životu, aniž by se zdržovali odemykáním obrazovky – stačí jednoduše připnout poznámku na Always On displej.

 
Vylepšené zabezpečení: nyní mrknutím oka

Samsung chápe, jak důležité je udržovat obsah v mobilním telefonu pod ochranou. Pomocí Samsung Knox, což je špičková bezpečnostní platforma, poskytuje Samsung Galaxy Note7 zvýšenou úroveň ochrany a soukromí. Součástí je vysoce pokročilá biometrická autentizace, včetně čtečky otisků prstů, a technologie skenování oční duhovky. 

Prvotřídní zábava

Samsung Galaxy Note7 má ve výbavě oboustranně zakřivený 5,7" QHD Super AMOLED displej s vynikajícími zobrazovacími schopnostmi. Je připravený na HDR video streaming, takže navozuje pocity jako při sledování obrazu v kině, včetně jasnějších barev a hlubší černé. Uživatelé si tak užijí snímky přesně tak, jak to filmaři zamýšleli.