Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

ZOPO SPEED 8 - PRVNÍ DESETIJÁDROVÝ SMARTPHONE NA TRHU

13. 6. 2016

Naskladnili jsme novinku od společnosti Zopo, model Speed 8, který je prvním smartphonem vybaveným desetijádrovým procesorem. Novinka tak nabízí skutečně bezkonkurenční výkon. Pouze u nás navíc s Bonusem 800 Kč k protiúčtu, splátkami s 0% navýšením a dopravou zdarma.


Zopo Speed 8 je vybaven 64-bitovým desetijádrovým procesorem Helio X20. Tento procesor spolu se 4GB operační paměti zvládne vše, na co jen pomyslíte! Zopo Speed 8 tak nabízí zcela bezkonkurenční výkon. Přístroj nabízí 5,5" FULL HD displej s technologií IPS pro široké pozorovací úhly. Desing smartphonu je velmi elegantní a displej, který má minimální rámeček ho posouvá ještě o příčku výše.

Fotoaparát je vybaven snímačem IMX230 od Sony, který zajistí, že zachycený obraz je jasnější, než kdy předtím. Fotoaparát nabízí 21 Mpx. S tímto fotoaparátem budete mít ty nejúžasnější snímky. Smartphone Zopo Speed 8 má na zadní straně krytu integrovanou čtečku otisků prstů - odemknutí smartphonu je tak zcela intuitivní a rychlé. Díky čtečce otisků prstů budou Vaše data v bezpečí.