Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Alcatel 1T 10


Tablet s nádherným 10’’ HD displejem pro celou rodinu

Alcatel 1T 10 je Wi-Fi tablet s 10“ IPS displejem, který váží jen 415 g, což znamená, že ve své kategorii jde o vůbec nejlehčí tablet na trhu. Oceníte i jeho snadnou přenositelnost a velkou obrazovku, kterou můžete sdílet s přáteli nebo s rodinou. Baterie s kapacitou 4000 mAh se postará o výdrž až osm hodin na jedno nabití, během kterých můžete pracovat nebo třeba hrát hry. Interní 16GB úložiště si snadno rozšíříte pomocí microSD karty až o dalších 128 GB.

Ochrana zraku

Exkluzivní režim pro ochranu zraku redukuje modré světlo, a tím snižuje únavu očí. Tablet nabízí optimální vyvážení kontrastu a jasu na denním světle nebo v noci.

Dětský režim

Dětský režim přináší více bezpečí i zábavy dětem a více klidu pro rodiče. Rodiče ocení integrovaný rodičovský režim, kde mohou nastavit dobu provozu tabletu a to, které aplikace budou jejich dětem dostupné, v případě potřeby i omezit dítěti přístup na internet.

Příslušenství, které můžete dokoupit

Speciální Bluetooth klávesnice pro rychlé a pohodlné psaní je dokonalý společník k vašemu tabletu. Texturované stylové pouzdro chrání tablet proti poškození a zároveň slouží jako stojánek.