Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 
Aligator S4070 Duo je chytrý telefon vybavený čtyřjádrovým procesorem, moderním operačním systémen Android 5.1 a rychlým datovým připojením. Je to správná volba pro uživatele, kteří hledají spolehlivý telefon za skvělou cenu.

Zárukou spolehlivého chodu je ověřený chipset SC7731 – Quad core se čtyřjádrovým procesorem Cortex A7 1.2GHz a 3D akcelerátorem. Interní paměť 4GB bez problémů rozšíříte až o 64GB pomocí paměťové microSD karty a získáte tak další úložný prostor pro vaše data, dokumenty a fotografie. Aligator S4070 spolehlivě zvládne vaše požadavky v soukromém i pracovním životě a zajistí plynulý chod i při spuštění několika aplikací najednou.

Kvalitní zobrazení zajistí čtyřpalcový displej s komfortním rozlišením. Zabudovaný 5MPix zadní fotoaparát s interpolací a funkcí blesku zachytí vaše zážitky ve skvělém rozlišení. Vyzkoušejte odlišné módy nastavení fotoaparátu, které vám ulehčí práci při focení přátel, krajiny nebo pracovní fotodokumentace. Přední kamera bude vyhovovat milovníkům selfie a videohovorů. Fotografie můžete po jejich pořízení upravovat v některé z aplikací a získat tak ze zachyceného okamžiku opravdu maximum.

Využijte plnou výbavu Aligatoru S4070 při každodenní práci. Smartphone podporuje Bluetooth, GPS, Wi-fi a také možnost datového 3G připojení pro rychlé surfování na síti, sdílení souborů nebo komunikaci s přáteli. Při použití správných programů můžete proměnit svůj telefon například ve čtečku elektronických knih, které tak můžete mít kdykoli k dispozici. Připojením sluchátek získáte přehrávač MP3 skladeb nebo FM rádio. Nový operační systém Android 5.1 má plnou podporu češtiny. Je velmi intuitivní a ovládat se ho naučí naprostý začátečník i uživatel, zvyklý dříve na jiný operační systém.
Stažením dalších aplikací si telefon přizpůsobíte přesně vašim potřebám a zvykům. Funkce DualSIM umožňuje mít dvě SIM karty v jednom telefonu a oddělit tak třeba soukromé hovory od pracovních. Obě mohou být na příjmu současně a není nutné mezi nimi přepínat, už tak nemusíte nosit dva telefony.