Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Apple iPad mini 3


Apple iPad mini 3 je v pořadí již třetí generací zmenšeného tabletu od této společnosti. Do kompaktního těla se vešla celá řada zajímavých inovací a vylepšení. Oproti předchozí generaci přibyla zlatá barevná varianta a také průlomová technologie Touch ID, díky které budou Vaše data v bezpečí. O výkon celého zařízení a plynulý chod operačního systému iOS 8 se stará čip A7 s 64bitovou architekturou třídy stolních počítačů. Získáte tedy neuvěřitelný výkon v zařízení, které se Vám vejde doslova do dlaně.

Parádní zobrazení zajišťuje 7.9" Retina displej s LED podsvícením a vysokým rozlišením 2048 x 1536 pixelů. Získáte tak neuvěřitelně ostré zobrazení! O věrné podání barev ze všech úhlů se stará IPS technologie. V neposlední řadě je potřeba zmínit povrchovou oleofobní vrstvu, která je odolná proti šmouhám. Pod displejem najdete již zmíněný identifikační snímač otisků prstů, takže svůj iPad mini odemknete jediným dotykem. Můžete jím však také potvrzovat nákupy v iTunes a App Storu.

O výkon celého zařízení se stará energeticky úsporný čip A7 s 64bitovou architekturou třídy stolních počítačů. Na iPadu mini 3 si tak bez problému spustíte pokročilé aplikace, graficky náročné hry a videa ve vysokém rozlišení. V přístroji je nainstalován operační systém iOS 8, který je zárukou snadného ovládání a bezproblémového chodu celého zařízení. V tabletu najdete přichystané aplikace k prohlížení webu, vyřizování e-mailů, úpravě médií nebo čtení knížek. V App Storu pak najdete stovky tisíc aplikací, které jsou navržené pro prostorný Retina displej iPadu.

iPad mini 3 přináší dvojici kamer. Zadní kamera iSight má rozlišení 5 Mpx a kromě pořizování fotografií dokáže nahrát také videa ve vysokém Full HD rozlišení. Fotoaparát přináší také nové funkce iOS 8, mezi které patří panorama a časosběrné video. Přední kamera FaceTime HD poslouží především k videohovorům a také k tvorbě populárních selfies.

K internetu se připojíte rychleji než kdy dřív. Vynikající výkon Wi-Fi zajišťují dvě antény a technologie MIMO. Výčet konektivity zahrnuje také Bluetooth. Na těle iPadu najdete konektor lightning a 3,5mm jack pro připojení sluchátek.

Základní údaje:
 • Rozměry: 200 x 134,7 x 7,5 mm
 • Hmotnost: 331 gramů
 • Displej: Retina, Multi‑Touch s LED podsvícením a technologií IPS, 2048 × 1536 px, 326 PPI, oleofobní vrstva
 • Paměť: 16, 64, 128 GB
 • Procesor: Čip A7 s 64bitovou architekturou
 • Operační systém: iOS 8
 • Konektivita: Wi‑Fi (802.11a/b/g/n); dvě pásma (2,4 GHz a 5 GHz) a technologie MIMO, Bluetooth 4.0, lightning
 • Fotoaparát:
  • iSight: 5Mpx, AF, Full HD video nahrávání, HDR, Panorama
  • FaceTime HD: 1.2Mpx, HD video nahrávání, Panorama
 • Výdrž baterie: až 10 hodin prohlížení webu v síti Wi‑Fi, sledování videa nebo poslechu hudby