Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Apple iPad Pro 12.9 (2017)


iPad Pro Cokoli ti jde od ruky, teď umíš líp.

Ať děláš na čemkoli, nový iPad Pro tě v tom nenechá. Má daleko větší výkon než většina PC notebooků. Přitom se s ním krásně dělá. Na přestavěný Retina displej je radost pohledět, stejně jako se ho dotýkat. A všechno to spojuje iOS, nejvyspělejší mobilní operační systém na světě. iPad Pro. Všechno, co chceš od moderního počítače. A teď ještě víc.

Retina displej Nejvyspělejší na naší planetě.


iPad vždycky nabízel fantastické Multi-Touch prostředí. Přestavěný Retina displej iPadu Pro definuje úplně nový standard. Je nejen jasnější a méně odrazivý, ale taky má daleko rychlejší odezvu než cokoli, co tu bylo před ním. Ať projíždíš stránky v Safari, nebo hraješ intenzivní 3D hru, všechno působí dokonale hladce, rychle a poutavě.
iPad Pro 12.9 (2017)
Obnovovací frekvence 120 Hz. Nebudeš věřit vlastním očím. Ani rukám.

Retina displej nového iPadu Pro podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz. Filmy a videa na něm vypadají fantasticky a v hrách tě nebudou rušit žádné grafické nedokonalosti. Ukazuje se, že rychlost je opravdu krásná věc. Ať na displeji děláš prstem, nebo Apple Pencilem, všechno bude reagovat ještě líp.

Multitaskuje lépe. Šmahem ruky.

Udělat víc než kdy předtím bude brzy ještě jednodušší. Úplně nový Dock v iOS 11 umožňuje snadno otvírat poslední použité aplikace a soubory. Při používání Slide Overu nebo Split View jsou obě aplikace stále aktivní, takže můžeš pracovat s oběma současně. Při vytváření webové stránky tak snadno upravíš obrázek ve Fotkách. Nebo v Safari naplánuješ dovolenou a v Kalendáři rovnou potvrdíš termín. iPad Pro s iOS 11 je ideální na všechno, co chceš dělat – současně.

Výkonnější než většina PC notebooků.

Čip A10X Fusion s 64bitovou architekturou a šesti jádry ti dá do rukou neskutečný výkon. Doslova za pochodu tak můžeš střihat 4K video. Rendrovat komplexní 3D model. Nebo vytvářet a anotovat propracované dokumenty a prezentace. Jako nic. Na zařízení, které na baterii vydrží celý den.
iPad Pro 12.9 (2017) 2
Apple Pencil Teď ještě ostřejší.

Díky vyšší obnovovací frekvenci displeje nového iPadu Pro se Apple Pencil chová ještě bezprostředněji a přirozeněji. Žádná jiná digitální tužka neumožňuje psát, anotovat nebo kreslit s takovou přesností na úrovni jednotlivých pixelů.

iOS 11 a Apple Pencil. Obyčejná tužka teď neobyčejně užitečná.

Okamžité poznámky - Když dostaneš nápad, napiš si ho. Klepni Apple Pencilem na zamčenou obrazovku iPadu a otevře se poznámka.
Okamžité anotace - Podepisuj dokumenty, anotuj PDFka nebo kresli do snímků obrazovky. Bez složitostí.
Kreslení do textu - Snadno skicuj, kresli nebo piš hned vedle textu v Poznámkách nebo Mailu.
Skenování a podepisování - Nový Skener dokumentů v Poznámkách automaticky rozpozná a naskenuje dokument. Takže ho můžeš snadno podepsat, uložit a poslat dál.
iPad Pro 12.9 (2017) 3