Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Apple iPhone 6S Plus


1

Nový iPhone 6s Plus

3D Touch, Live Photos, kryt vyrobený z hliníku řady 7000, CPU s čipem A9, vyspělé fotoaparáty, 5,5" Retina FULL HD displej a spousta dalších inovací. Na iPhonu 6s Plus se změnilo jenom všechno.

3D Touch - revoluce v ovládání

Původní iPhone představil světu Multi-Touch, a navždy tak změnil přístup lidí k technologii. S 3D Touch můžete dělat věci jiným způsobem a rychleji. Tato technologie vnímá, jak hluboko přitlačíte na displej, a podle toho vyvolá odpovídající reakci. Jemné vibrace pak zprostředkují zpětnou vazbu, jako odezvu na Vaši činnost.
2
3

Skvělý displej

iPhone 6s Plus nabízí displej o úhlopříčce 5,5" s FULL HD rozlišením (1920 x 1080 px), který je vybaven  povrchovou úpravou, díky které na něm nezanecháte otisky prstů. Displej nabídí skvělé pozorovací úhly spolu s nádherně ostrým obrazem. 

Výkon bez kompromisů

Procesor A9 s 64bit architekturou třídy stolních počítačů, který je vybaven grafickým akcelerátorem M9 - to je záruka maximálního výpočetního i grafického výkonu. 
4
5

Vyspělé fotoaparáty

Vylepšený iSight fotoaprát s rozlišením 12 Mpx, který je nabitý pokročilými funkcemi. Můžete zachytit živé fotografie či Ultra HD 4K videa. Objektiv je navíc kryt safírovým sklíčkem. Přední FaceTime HD kamera s rozlišením 5 Mpx pak umožňuje pořizovat skvělé selfie i při nízkém osvětlení.