Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Apple MacBook 2017


Macbook - Lehce napřed.O mnoho let.

U MacBooku šlo o nemožné: vyvinout vůbec nejtenčí a nejlehčí přenosný Mac. Ovšem s plnohodnotnými vlastnostmi. Je nejen kompaktní, ale i výkonnější než kdy dřív. Má nový procesor Intel Core m3, i5 nebo i7 sedmé generace. Až o 20 procent vyšší výkon. A až o 50 procent rychlejší SSD úložiště. 13,1 mm tenký, 0,9 kg lehký s Retina displejem. Baterie vydrží až 10 hodin.

Silnější v každém milimetru.

MacBook s procesorem Intel Core sedmé generace je teď ještě svižnější. Díky rychlejšímu SSD úložišti a Turbo Boostu až 3,6 GHz jede celý den naplno. Ať spouštíš aplikace, otvíráš soubory, nebo mu naložíš náročné výpočetní úkoly.
Macbook2017 

Vmáčklo se do něj hodně. Vymáčkni z něj víc.

Každá součástka MacBooku byla vyladěna tak, aby se z neuvěřitelně tenkého a lehkého počítače dostalo co nejvíc. Je vybaven výkonným a přitom vysoce úsporným procesorem a macOS byl optimalizován tak, aby procesor využíval co nejšetrněji. A protože k chlazení nepotřebuje větráček, zbylo víc místa pro baterii, která vás podrží celý den.

Procesor

MacBook má procesor Intel Core m3, i5 nebo i7 sedmé generace, který se vyrábí 14nanometrovou technologií. Proto spojuje energetickou efektivitu s výkonem, co hravě zvládne každý úkol.

Architektura bez jediného větráčku.

MacBook je zkonstruován pro prakticky neslyšný provoz. Jeho procesoru stačí 5 wattů, takže se počítač tolik nezahřívá a nepotřebuje k chlazení větráček. Teplo ze základní desky odvádí jen anizotropní grafitová vrstva. Takže i v plném zápřahu pracuje MacBook naprosto tiše.

Úložiště a paměť

I když je MacBook tak malý, zvládne s přehledem všechny soubory a aplikace, které denně používáte. Je to neuvěřitelně tenký, lehký a svižný notebook. K dispozici máte až 16 GB 1866MHz paměti LPDDR3 na desce a až 512GB SSD úložiště.

Baterie

Vydrží celý den. Každý milimetr prostoru jsme totiž využili pro inovativní terasovitou baterii, která přesně kopíruje vnitřní kontury MacBooku. A výsledek? O 35 procent větší kapacita baterie, než by umožnila klasická konstrukce.

Retina displej na hraně možností.

Na fantastický 12palcový Retina displej MacBooku se nebudete moct vynadívat. Pod skleněnou plochou od okraje k okraji má přes 3 milióny pixelů, které vykreslují každý obrázek s neskutečnou hloubkou a přesností. A přitom je displej tak tenký. Rozlišení 2304 × 1440 s poměrem stran 16:10.

Klávesnice s vylepšeným křídlovým mechanismem.

Ta píše. Křídlový mechanismus druhé generace je vyladěný pro pohodlnější psaní s lepší odezvou. Při každém ťuknutí do klávesnice oceníš přesnost úhozu.
Macbook2017_2 

Force Touch trackpad.

Pod tlakem dokáže víc. Force Touch trackpad rozpoznává jemné rozdíly v přítlaku, a tak MacBook dělá přesně to, co po něm chceš. Bez zvednutí prstu z jeho povrchu zvládneš v různých aplikacích spoustu věcí. A haptická odezva mechanismu Taptic Engine přidává dění na obrazovce hmatový rozměr.

Multi‑Touch. Precizní ovládání mávnutím prstu.

MacBook se dá snadno a intuitivně ovládat Multi‑Touch gesty. Posouvejte zobrazení všemi směry, projíždějte webové stránky, zvětšuje a zmenšujte rozvíráním a svíráním prstů, otáčejte obrázky. A když se chcete dostat k dalším funkcím, stačí přitlačit.

Připojte se ke všemu, co vás baví.

Kamkoli se vydáte. Výkonný a přitom neuvěřitelně kompaktní MacBook dokonale zapadá do světa, ve kterém se prakticky všechno děje bez drátů. A když ho přece jen potřebujete k něčemu připojit, v klidu to zvládnete přes malý, zato všestranný port USB‑C. Port USB‑C soustřeďuje na jednom místě všechno, co potřebujete. Nabíjení, přenos dat (rychlostí až 5 Gb/s) i výstup videa. Reverzibilní konektor USB‑C je proti klasickému USB 3 třetinový. A snadno k němu připojíte všechna zařízení.

Připravený pro bezdrátový svět.

MacBook naplno využívá nejnovější bezdrátové technologie Wi‑Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. A díky inovativnímu softwaru a službám Apple si na něm můžete bezdrátově prohlížet web, přenášet soubory, organizovat fotky nebo poslouchat hudbu.
Macbook2017_2 

MacOS

MacOS je operační systém každého Macu. Verze macOS Sierra nabízí nové způsoby, jak znovu objevit nejpovedenější fotky, usnadňuje předávání práce mezi různými zařízeními Apple, a dokonce uvolňuje místo na disku.