Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Apple MacBook Air 2016


Baterie až na 12 hodin. Neodpíská to dřív než ty.

MacBook Air vydrží na jedno nabití až neuvěřitelných 12 hodin. Takže od ranní kávy až do večerní cesty domů můžeš pracovat bez zásuvky. Když je čas na relax, vydrží přehrávat filmy v iTunes až 12 hodin. A díky 30denní výdrži v pohotovosti můžeš na pár týdnů zmizet a pak rovnou pokračovat dál.
MacBook Air 2016 1
Tenký. Lehký. Výkonný. A připravený na cokoliv.

Ať před sebou máš jakýkoli úkol, procesory Intel Core i5 a i7 páté generace s grafikou Intel HD Graphics 6000 si s ním poradí. Od úprav fotek po prohlížení webu, všechno se děje bleskově. Přitom je veškerý tento výkon koncentrovaný v neskutečně tenké unibody konstrukci s tloušťkou jen 1,7 cm a hmotností jen 1,35 kg.

Podpora Wi-Fi 802.11 ac. Další generace bezdrátové technologie.

Nejnovější technologie 802.11ac zvedá rychlost Wi-Fi v MacBooku Air nad dosavadní hranice. Připoj ho k základně podporující specifikaci 802.11ac – třeba k AirPortu Extreme nebo AirPortu Time Capsule – a budeš mít až 3krát rychlejší bezdrátové připojení než s předchozí generací Wi‑Fi. Technologie 802.11ac má navíc větší dosah, takže můžeš pracovat s větší volností než dřív.

macOS. Proto se Macu nic nevyrovná.

macOS je operační systém každého Macu. Jdou v něm i věci, které na jiných počítačích prostě nejdou. Je totiž dělaný právě pro hardware, na kterém běží – a naopak. Mac díky tomu hladce spolupracuje s iPhonem i dalšími zařízeními Apple. iCloud mezi nimi synchronizuje fotky, dokumenty a další data a udržuje je aktuální. macOS obsahuje ucelenou kolekci aplikací, se kterými je radost pracovat. Navíc je od základu postavený s ohledem na ochranu soukromí a zabezpečení dat.
MacBook Air 2016 2
Rychlé čistě flashové úložiště. Připravit. Pozor. Hotovo.

Flashové úložiště v MacBooku Air je až 17krát rychlejší než tradiční notebookové pevné disky s rychlostí 5400 ot./min. Takže všechno reaguje svižně. Díky flashovému úložišti a procesorům Intel Core páté generace se MacBook Air rychle i probouzí.

Včetně výkonných aplikací. Začni rovnu pracovat. Nebo se bavit.

V každém novém Macu jsou Fotky, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvního okamV každém novém Macu jsou Fotky, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote. Od prvního okamžiku tak můžeš tvořit a produktivně pracovat. Získáš taky skvělé aplikace na vyřizování mailů, prohlížení webu, posílání textovek, videohovory FaceTime – a dokonce i aplikaci na hledání nových aplikací.žiku tak můžeš tvořit a produktivně pracovat. Získáš taky skvělé aplikace na vyřizování mailů, prohlížení webu, posílání textovek, videohovory FaceTime – a dokonce i aplikaci na hledání nových aplikací.
MacBook Air 2016 3
Všechny svoje věci máš na Macu. A automaticky i všude jinde.

Každá aplikace Apple používá iCloud. V něm spočívá kouzlo hladké spolupráce všech zařízení Apple. Veškeré své fotky, videa, dokumenty, e‑maily, poznámky, kontakty, kalendáře a další data máš stále po ruce na všech svých zařízeních. Každý soubor, který vytvoříš, je přístupný odkudkoli, a navíc bezpečně zálohovaný v cloudu. A pomocí iCloud Drivu se z jakéhokoli iOS zařízení dostaneš i k souborům na ploše svého Macu a ve složce Dokumenty. Všechno funguje samo.