Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Apple MacBook Pro 2017


MacBook Pro – Geniální. Na cokoli sáhnete.

Je neskutečně tenký a lehký, přitom rychlejší a výkonnější. Má vůbec nejjasnější, nejbarevnější displej ze všech přenosných Maců. MacBook Pro je postavený na převratných nápadech. A jen čeká na ty vaše. Turbo boost až 4,1 GHz. Retina displej s jasem 500 nitů. Baterie vydrží až 10 hodin.

Setkání na nejrychlejší úrovni.

MacBook Pro posouvá notebook na úplně novou úroveň výkonu a přenosnosti. Ať vás vaše nápady povedou kamkoli, díky špičkové grafice, výkonnému procesoru a svižnému úložišti se tam dostanete rychleji než dřív.

Grafický výkon, co vám otevře oči.

Každá konfigurace 15palcového MacBooku Pro má silnou samostatnou grafiku Radeon Pro. Ta se vyrábí 14nm procesem, a tak spojuje mimořádný výkon se špičkovou energetickou účinností. Nejvyšší konfigurace teď má standardně 4 GB paměti GDDR5, která zajišťuje pohotovou odezvu profesionálních úloh, jako je třeba rendrování 3D titulků ve Final Cutu Pro X. Každý 13palcový model má výkonnou integrovanou grafiku se 64 MB paměti DRAM na akceleraci grafických úloh. To znamená víc času udělat něco skvělého.
MacBookpro1

Rychlé SSD úložiště.

Jako když bajtem mrská. MacBook Pro má fantasticky rychlé SSD úložiště, které dosahuje rychlosti sekvenčního čtení 3,2 GB/s. 15palcový model si můžete objednat až s 2TB SSD úložištěm, takže v něm bude dost místa i na ty největší projekty. Na externí disk klidně zapomeňte. Paměť je rychlá a energeticky úsporná. Díky souhře všech těchto vlastností systém nastartuje, spustí všechny aplikace a naimportuje obrovské soubory jako nic.

Nesmírně výkonné procesory. S nepatrnou spotřebou.

Díky procesoru Intel Core sedmé generace dosahuje MacBook Pro ohromného výkonu (Turbo Boost až 4,1 GHz). Takže všechno běží rychle. I ty nejnáročnější úlohy jako rendrování 3D modelů nebo enkódování videa. A při prohlížení webu nebo třeba vyřizování e-mailů naopak šetří energii. MacBook Pro je standardně vybavený 10bitovou hardwarovou akcelerací kodeku HEVC. Ta umožňuje ještě líp využívat zdokonalenou kompresi 4K videa a výkonnější streamování v macOS High Sierra.

Baterie na celý den.

MacBook Pro soustředí v tenké konstrukci větší výkon a přitom vydrží bez nabíjení celý den – až 10 hodin. Můžete sledovat filmy, hrát hry nebo editovat, ať jste kdekoli.

O stupeň lepší chlazení.

Čím je notebook tenčí, tím míň je v něm místa na chlazení. Proto je konstrukce MacBooku Pro inovována tak, aby usnadňovala proudění vzduchu a účinněji odváděla teplo při střihání videa, hraní graficky náročných her nebo kopírování obrovských souborů.
MacBookpro2

Nejjasnější, nejbarevnější displej na přenosném Macu.

Displej MacBooku Pro je nejlepší, jaký se kdy na přenosném Macu objevil. Má jasné LED podsvícení a vysoký kontrastní poměr, takže černá je sytá a bílá zářivá. Díky pixelům s velkou světelností a variabilní obnovovací frekvenci je energeticky úsporný. Podporuje široký barevný gamut s ještě sytějšími odstíny zelené a červené než sRGB. Záběry zobrazuje věrněji a s realisticky živými detaily, což je pro grafický design, práci s barvami a střih videa zásadní.

Zvuk, který mluví sám za sebe.

Pěkně nahlas. Krásně vyvážený, věrný zvuk s širokým dynamickým rozsahem a plným podáním basů. Neoposlouchatelný zážitek. Reproduktory jsou připojené přímo k systémovému napájení, takže si zachovávají čistý zvuk i při nejvyšším zesílení. Proto je MacBook Pro ideální, když chcete rychle smíchat nahrávku, sestříhat video přímo v terénu nebo sledovat filmy na cestách.

Příjemnější klávesnice. Prostornější trackpad.

Interakce s MacBookem Pro je po všech stránkách příjemnější. Klávesnice má křídlový mechanismus druhé generace se čtyřikrát stabilnějšími klávesami oproti tradičnímu nůžkovému mechanismu. Psaní je tak pohodlnější a klávesnice má daleko lepší odezvu. A na prostorném Force Touch trackpadu je víc místa na gesta a klikání.

Zdaleka nejvýkonnější a nejvšestrannější port – Thunderbolt 3.

Thunderbolt 3 v jednom univerzálním portu spojuje ohromnou šířku pásma s mimořádnou všestranností standardu USB‑C. Jedním konektorem s propustností 40 Gb/s – dvojnásobnou proti Thunderboltu 2 – přenáší data, napájecí příkon i video. A protože jsou obě velikosti MacBooku Pro k dispozici se čtyřmi porty, můžete si vybrat, z které strany co zapojíte. Existující zařízení jde snadno připojit kabelem nebo adaptérem. Navíc je Thunderbolt 3 reverzibilní, takže ať konektor zapojíte jakkoli, vždycky to bude správně.
Macbookpro_3

macOS

macOS je operační systém každého Macu. Naplno využívá jeho hardware, snadno se ovládá a pěkně vypadá. Obsahuje spoustu výborných aplikací, které vás bude bavit dennodenně používat. A taky iCloud s celou řadou nápaditých funkcí, které podporují spolupráci Macu, iOS zařízení a Apple Watch.