Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Archos 55b Platinum, Dual SIM


Čtyřjádrový procesor

Archos 55b Platinum je vybavený čtyřjádrovým procesorem, který přináší velkou sílu. Multitasking mu nečiní žádný problém. Můžete hrát hry, používat více aplikací současně, nebo sledovat videa ve vysokém rozlišení. Tento ultra výkonný procesor Vás nenechá čekat.

Ohromující 5,5" IPS HD displej

Dispej přístroje Archos 55b Platinum je velký a zajišťuje pohodlné používání. Díky vysokému HD rozlišení a podpoře technologie IPS, zobrazuje displej nádherné barvy a nabízí široké pozorovací úhly.

Dva fotoaparáty

Fotíte všude, kam jdete? Pak je Archos 55b Platinum smartphonem právě pro Vás. Díky zadnímu 8 Mpx fotoaparátu, který je vybaven automatickým ostřením a vestavěným LED bleskem, pořídíte krásné snímky v libovolném prostředí. Přední kamerou pak pořídíte stále populárnější selfie snímky a to ve skvělé kvalitě.

Android Lollipop a Google Play - vítězná kombinace

Díky předinstalované aplikaci Google Play operačního systému Android Lollipop je pro vás připraveno obrovské množství obsahu, abyste ze smartphonu dostali skutečně maximum. Těšit se můžete na více než 1,3 milionů aplikací, her a mnoho dalšího. Ve smartphonu ARCHOS 55b Platinum nechybí ani žádná z aplikací pro systém Android od společnosti Google: Gmail™, Chrome™, Mapy™, Hangouts™ a další, což dělá ze systému Android přesně tak všestranného pomocníka, jakého potřebujete.

Podpora dvou SIM karet

Archos 55b Platinum podporuje funkci Dual SIM. Je tak ideální na zkombinování osobního a profesního života na jednom místě. Užijte si praktičnost uživání pouze jednoho přístroje pro obě Vaše telefonní čísla.