Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Archos 50c Neon


Extra výkon v cenově dostupném smartphonu

Cenově dostupný a extra kompaktní ARCHOS 50c Neon je vybaven čtyřjádrovým procesorem, systémem Android 4.4 KitKat a 5“ displejem. Smartphone ARCHOS 50c Neon je charakteristický černým tělem s měkkou povrchovou úpravou a podporou dvou SIM karet umožňující využívat služby dvou operátorů současně.

5“ IPS displej

V úžasném IPS displeji zařízení ARCHOS 50c Neon získáte lepší pozorovací úhly a vynikající jas pro venkovní použití telefonu. Vaše média a fotografie budou vypadat na displeji s rozlišením 854 x 480 skutečně fantasticky.

Čtyřjádrový procesor

ARCHOS 50c Neon je poháněn 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem, který poskytuje více než dostatečný výkon pro vaše aplikace, hry a procházení webu na cestách.

8Mpx fotoaparát

S 8Mpx fotoaparátem modelu ARCHOS 50c Neon zachytíte každý důležitý okamžik. Je jedno, jestli jde o fotografie nebo video – v kombinaci se silou aplikace fotoaparátu a jejími možnostmi panoramatického fotografování či nástroji pro úpravy budou snímky ze smartphonu ARCHOS 50c Neon vypadat skvěle.

Podpora dvou SIM karet

Flexibilita smartphonu ARCHOS 50c Neon plynoucí z podpory dvou SIM karet umožňuje využití dvou operátorů současně, takže si budete moci spojit mobilní tarify pro osobní i pracovní hovory do jediného telefonu.

Využívá systém Android 4.4 KitKat® se službou Google Play

ARCHOS 50c Neon využívá čistý operační systém Android 4.4 KitKat v celé jeho kráse a dokonalosti, včetně všech aplikací Google Mobile, jako jsou hlasový asistent Google Now, Gmail™, Chrome™, Mapy a mnoho dalších. S modelem ARCHOS 50c Neon rovněž máte přístup k celému obchodu Google Play Store s více než 1 milionem aplikací, her a spoustou jiného obsahu, jež vám pomohou dostat z vašeho smartphonu maximum.

Aplikace ARCHOS Media

ARCHOS 50c Neon je vybaven rovněž nejlepšími smartphonovými aplikacemi pro multimédia s názvem ARCHOS Media Center – aplikace pro video a hudbu šité na míru, jež zahrnují nejlepší dostupnou podporu formátů a kodeků, dešifrování metadat, automatické titulky, systémy pro streamování médií z tabletu nebo počítače do smartphonu a možnost streamovat ze smartphonu do TV kompatibilní s DLNA.