Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Archos 50e Helium

Fantastický výkon, překrásný vzhled

ARCHOS 50e Helium 4G nabízí vynikající 4G připojení v jedinečném, přírodou inspirovaném provedení.

Podpora 4G LTE připojení

ARCHOS 50e Helium 4G nabízí úplnou podporu 4G/LTE připojení* (kat. 4, 150 Mb/s) – toto super rychlé připojení vám poskytuje nové způsoby použití smartphonu: Extrémně rychlé procházení internetu, streamování Full HD videa, online hraní, okamžitý přístup ke cloudovému úložišti a mnoho, mnoho dalšího.

HD displej: Dokonalý obraz na cestách

Vynikající HD (1280 x 720) rozlišení 5” displeje produktu ARCHOS 50e Helium 4G nabízí stejný počet pixelů jako vaše HD TV, což zaručí úžasně ostrý text a neuvěřitelnou čistotu snímků i videí. IPS technologie displeje zaručuje jasné, věrné a živé barvy či extra široké pozorovací úhly – něco takového jste u smartphonu ještě neviděli.

Technologie procesoru Snapdragon

ARCHOS 50e Helium 4G je poháněn čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 210 a kombinuje v sobě vyšší výkon s pokročilými funkcemi a ještě lepší energetickou účinností baterie. Aplikace, hry i procházení webu budou neuvěřitelně plynulé.

Dva fotoaparáty

Fotografujte nádherné 8Mpx snímky nebo natáčejte úžasná HD videa pomocí zadního fotoaparátu modelu ARCHOS 50e Helium 4G. Díky přednímu fotoaparátu smartphonu ARCHOS 50e Helium 4G a aplikacím pro videokonverzace, jako je například Google Hangouts, můžete být snadno ve videokontaktu s přáteli a rodinou.

Podpora dvou SIM karet

Flexibilita smartphonu ARCHOS 50e Helium 4G plynoucí z podpory dvou SIM karet umožňuje využití dvou operátorů současně, takže si budete moci spojit mobilní tarify pro osobní i pracovní hovory do jediného telefonu.

Vše ještě snadnější se systémem Android 5.1 Lollipop

Operační systém Android 5.1 Lollipop vám pomůže získat z produktu ARCHOS 50e Helium 4G maximum, a to prostřednictvím více než 1 milionu aplikací, her a dalšího obsahu dostupného v obchodě Google Play. Okuste čistotu systému Android Lollipop, který je charakteristický jednodušším rychlým nastavením a funkcí úspory baterie prodlužující výdrž baterie vašeho smartphonu, když to potřebujete nejvíce.

Aplikace ARCHOS Media

ARCHOS 50e Helium 4G je vybaven rovněž nejlepšími smartphonovými aplikacemi pro multimédia s názvem ARCHOS Media Center – aplikace pro video a hudbu šité na míru, jež zahrnují nejlepší dostupnou podporu formátů a kodeků, dešifrování metadat, automatické titulky, systémy pro streamování médií z tabletu nebo počítače do smartphonu a možnost streamovat ze smartphonu do TV kompatibilní s DLNA.