Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Archos 50f Helium


Fantastický výkon, překrásný vzhled

ARCHOS 50f Helium nabízí vynikající 4G připojení v jedinečném, přírodou inspirovaném provedení.

Podpora 4G LTE připojení

ARCHOS 50f Helium nabízí úplnou podporu 4G/LTE připojení – toto super rychlé připojení vám poskytuje nové způsoby použití smartphonu: Extrémně rychlé procházení internetu, streamování Full HD videa, online hraní, okamžitý přístup ke cloudovému úložišti a mnoho, mnoho dalšího.

HD displej: Dokonalý obraz na cestách

Vynikající HD (1280 x 720) rozlišení 5” displeje produktu ARCHOS 50f Helium nabízí stejný počet pixelů jako vaše HD TV, což zaručí úžasně ostrý text a neuvěřitelnou čistotu snímků i videí. IPS technologie displeje zaručuje jasné, věrné a živé barvy či extra široké pozorovací úhly – něco takového jste u smartphonu ještě neviděli.

Čtyřjádrový procesor

ARCHOS 50f Helium je poháněn čtyřjádrovým procesorem a kombinuje v sobě vyšší výkon s pokročilými funkcemi a ještě lepší energetickou účinností baterie. Aplikace, hry i procházení webu budou neuvěřitelně plynulé.

Dva fotoaparáty

Fotografujte nádherné 8Mpx snímky nebo natáčejte úžasná HD videa pomocí zadního fotoaparátu modelu ARCHOS 50f Helium. Díky přednímu fotoaparátu smartphonu ARCHOS 50f Helium a aplikacím pro videokonverzace, jako je například Google Hangouts, můžete být snadno ve videokontaktu s přáteli a rodinou.

Podpora dvou SIM karet

Flexibilita smartphonu ARCHOS 50f Helium plynoucí z podpory dvou SIM karet umožňuje využití dvou operátorů současně, takže si budete moci spojit mobilní tarify pro osobní i pracovní hovory do jediného telefonu.

Android 6.0 Marshmallow

ARCHOS 50f Helium běží na čisté verzi Androidu 6.0 Marshmallow: je nadupaný aplikacemi jako Google Now on Tap či Doze monitorující využití baterie. Uživatelé také mohou prostřednictvím obchodu Google Play optimalizovaného pro dotykové ovládání přistupovat k více než 1,4 milionům aplikací, her a knih.

Aplikace ARCHOS Media

ARCHOS 50f Helium je vybaven rovněž nejlepšími smartphonovými aplikacemi pro multimédia s názvem ARCHOS Media Center – aplikace pro video a hudbu šité na míru, jež zahrnují nejlepší dostupnou podporu formátů a kodeků, dešifrování metadat, automatické titulky, systémy pro streamování médií z tabletu nebo počítače do smartphonu a možnost streamovat ze smartphonu do TV kompatibilní s DLNA.