Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Archos 55 Diamond Selfie Lite


Vaše nejkrásnější selfie

Jste fanatici do selfie snímků? Pak budete nadšeni z předního fotoaparátu, který nabízí rozlišení 8 Mpx a je vybaven LED bleskem. Zadní 16 Mpx fotoaparát pak nabízí technologii Qualcomm ubifocus pro ještě jasnější obraz.

Mimořádně silný výkon

ARCHOS 55 Diamond Selfie Lite přináší extrémní výkon, za který vděčí kombinaci osmijádrového procesoru a 3 GB paměti RAM.

Podpora 4G LTE připojení

Okuste rychlejší mobilní procházení webu pomocí smartphonu ARCHOS 55 Diamond Selfie Lite díky připojení 4G/LTE - nejrychlejší možný přístup k vašemu online obsahu.

Vyjímečný 5,5" displej

Krásný 5,5" displej s FULL HD rozlišením je jako stvořený pro procházení webu na cestách.

Čtečka otisku prstů

ARCHOS 55 Diamond Selfie Lite je vybaven snímačem dotyku prstu, a poskytuje tak lepší ochranu uživatelských dat i možnost odemknout telefon jediným dotykem.

Android Marshmallow pro lepší zážitky

ARCHOS 55 Diamond Selfie Lite vybavený sériovou verzí systému Android 6.0 Marshmallow: zrychlený pomocí funkcí, jako jsou Google Now on Tap, oprávnění aplikace případ od případu a Doze pro monitorování využití baterie. Uživatelé také mohou prostřednictvím obchodu Google Play optimalizovaného pro dotykové ovládání přistupovat k více než 1,4 milionům aplikací, her a knih.