Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Archos Diamond Alpha


Ohromující displej

5.2” obrazovka IPS FHD (1920 x 1080) telefonu Archos Diamond Alpha je ideální pro surfování na cestách, či na sledování filmů a vašich oblíbených videí. Pro bezproblémový zážitek je Archos Diamond Alpha napájen osmijádrovým procesorem.

Unikátní a silný

Archos Diamond Alpha je tvořen jedinečným kovovým tělem, což zručuje pokrokový vzhled a dokonale se hodí do dlaně. Aplikace mohou být extrémně náročné na výkon telefonu, proto Archos Diamond Alpha elegantně upravuje jas obrazovky dle potřeby.

Bohatý a živý

Archos Diamond Alpha je vybaven dvěma zadními kamerami Sony s rozlišením 13MPx a má skutečně barevný RGB snímač, který zachycuje bohaté a živé barvy. Díky snímači Sony MONO je možné zachytit působivé detaily světla a stínu. S NeoVision 6 nyní máte nyní mocný multifunkční fotoaparát. K dispozici budete mít různé režimy, jako třeba Portrét, Mono či 3D.

Spolehlivě výkonný

Díky 4GB RAM a osmijádrovému procesoru Qualcomm 652 je Archos Diamond Alpha opravdu rychlý, ať už otevřete 10 aplikací nebo jen jednu. Vychutnejte si všechny 3D hry bez zpoždění na jasné a barevné obrazovce IPS Full HD 5,2 ". Nemusíte se bát stáhnout tolik aplikací, kolik chcete díky 64GB úložného prostoru (+ micro SD až 256 GB).

Přizpůsobený pro vás

Archos Diamond Alpha je vybaven přizpůsobenou edicí Nubia UI 4.0 založené na platformě Android 6.0 Marshmallow. Rozdělená obrazovka, klonování aplikací a obrazovka Super Screenshot jsou jen malou ochutnávkou všech dostupných funkcí.