Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Asus ZenFone 3 Zoom (ZE553KL)


ZenFone 3 Zoom právě mění historii. Zkombinovali jsme nejlepší smartphonové kamerové technologie s inovativní optikou duálního objektivu se senzorem ƒ/1,7 SONY IMX362 a 2,3x optickým zoomem fotoaparátu, s procesorem Qualcomm® Snapdragon™ S625 a technologií ASUS SuperPixel™ Engine a jeho 5000mAh baterií. Výsledkem jsou jedinečné fotografické vlastnosti připravené zachytit každou situaci kdykoli budete potřebovat. ZenFone 3 Zoom - Zachyťte kouzlo okamžiku.

Dva vidí více než jeden

ZenFone 3 Zoom zvyšuje laťku mobilních technologií, jelikož přichází s jedinečným a zcela novým kamerovým systémem. 12-megapixelová ƒ/1,7 clona a širokoúhlý objektiv s technologií ASUS SuperPixel™ jsou uzpůsobeny tak, aby zachytily každodenní situace a to zejména v tmavém prostředí. 12-megapixelový 2,3x optický zoom je připraven přinést vysoce kvalitní záběry zblízka i z větší vzdálenosti. Přepínání mezi dvěma kamerami v ZenFone 3 ZOOM trvá jen okamžik, a tato kombinace umožňuje zcela novou hloubku zachyceného obrazu. Získáte tak portréty, které vypadají jako by je pořídil profík.

Vzdálenost není překážkou

2,3x optický zoom ukrytý v ZenFone 3 Zoom vám umožňuje fotografovat super-ostré, detailní fotografie a videa bez ohledu na to, jak daleko stojíte. A pokud chcete být ještě blíž, použijte vylepšenou technologii digitálního zoomu. Získáte tak dvanáctinásobné přiblížení s ostrostí, jakému jen stěží uvěříte.

Zachyťte sílu okamžiku se všemi detaily

Kombinace 2,3x optického zoomu a ohniskové vzdálenosti 59mm ve fotoaparátu ZenFone 3 Zoom přináší zcela nový způsob fotografování. 2,3 násobný optický zoom přináší vysoce kvalitní fotografie zblízka a ohnisková vzdálenost přenáší fotografovaný předmět blíže k vám tím, že vytvoří větší hloubku pozadí. Vy tak můžete pořizovat vysoce ostré fotografie s hloubkou pozadí, které budou dosahovat kvality snímků profesionálních DSLR fotoaparátů.

Fotoaparát, který vidí i ve tmě

Pro zachycení maximálně autentických fotografií, je ZenFone 3 Zoom vybaven 12-megapixelovým fotoaparátem s širokou clonou ƒ/1,7 a nejnovějším senzorem Sony® IMX362. Tato kombinace, spolu s velkými 1,4μm pixely a šesti vrstvami objektivu umožňuje 1,25x větší průchod světla na senzor. Vše je dále umocněno technologií ASUS SuperPixel™, která účinně zvyšuje zachycené světlo až 2,5x - čímž ze ZenFone 3 Zoom činí ideální fotoaparát pro noční záběry a snímky ve snížených světelných podmínkách. Dalšími benefity je optická a elektronická stabilizace obrazu (OIS a EIS), která se za každých okolností postará o snímky bez rozmazání, senzor barevné korekce RGB pro zachycení skutečně věrné barvy, a nahrávání videa ve 4K UHD kvalitě.

Zaostřeno za 0,03 sekundy

ZenFone 3 Zoom jsme vybavili vylepšenou technologií ASUS Tritech+™ se zcela novým systémem duálního pixelu PDAF (Phase Detection Automatic Focus), který používá podobnou technologii jako v DSLR. Každý jednotlivý pixel se na senzoru Dual-Pixel používá pro fázovou detekcí, která umožňuje automatické ostření, které je nejrychlejší a nejplynulejší ve své třídě. Senzor tak reaguje i na ty nejprudší pohyby, a to i při zhoršujícím se osvětlení. TriTech+™ dokáže také automaticky zaostřovat na pohybující se předměty, čímž udržuje zaměřený předmět stále jasně ostrý i pro fotografii i pro video. Laserové automatické zaostření pak rozliší vzdálenost i míru osvětlení během pouhých 0,03 vteřiny.

Zachyťte ty nejvěrnější snímky

Fotografie pořízené smartphony se vyznačují nepřirozenými barvami, často způsobenými umělým osvětlením. ZenFone 3 Zoom je však vybaven čidlem pro korekci barev RGB pro skutečně realistické odstíny. Senzor rozpozná typ světla a automaticky použije nejlepší odpovídající nastavení pro dosažení dokonalé rovnováhy přirozených barev. Se ZenFone 3 Zoom pořídíte videa v rozlišení až 4K UHD (3840 x 2160), tedy ve čtyřnásobné kvalitě Full HD! Je to tak jednoduché; zamiřte, vyfoťte a ihned sdílejte snímky z vašeho dne s výjimečnou úrovní detailů.

Pořizujte svá selfíčka s množstvím detailů

ZenFone 3 Zoom je vybaven nejpokročilejším systémem duálního objektivu, jaký byl zatím ve smartphonu dostupný. Stává se z něj tak doslova selfie superstar. Pozoruhodný přední fotoaparát využívá 13 megapixelový senzor Sony IMX214 pro autoportréty s vysokým rozlišením a technologie ASUS SuperPixel™ zdvojnásobuje světelnou citlivost. Funkce obrazovky Flash změní celou obrazovku v zářivě bílé osvětlení pro portréty ve špatných světelných podmínkách. Díky kombinaci jedinečné funkce Beautification a 140° panoramatickým selfie, které jsou součástí aplikace ZenUI, vám kamera v ZenFone 3 Zoom poskytuje nástroj, se kterým budete fotografovat autoportréty s detaily jako nikdy předtím a v kvalitě, která vám vyrazí dech.

Snímky jako od profesionála

Manuální režim ZenFone 3 Zoom nabízí i správu profesionálních kreativních prvků pro DSLR úroveň v balení, které se vám vejde do kapsy. Patří mezi ně jednodotykové ovládání rychlosti závěrky, vyvážení bílé, expozice, ISO, včetně dvou jedinečných funkcí. Jedná se o podporu formátu RAW používaném v profesionální fotografii a možnost přepínat mezi dvěma objektivy s ohniskovou vzdáleností 25mm nebo 59mm. Pořizujte snímky zblízka či z dálky a užívejte si každý detail. Fotografování na profesionální úrovni nebylo nikdy tak snadné.

Efektivně silný, účinně rychlý

ZenFone 3 Zoom není pouhý elegantní doplněk, překvapí vás také jeho monstrózní síla, včetně osmijádrového procesoru Snapdragon 625 s 64-bit, 2,0GHz, 4GB paměti a grafickým procesorem desktopové úrovně Adreno™ 506. Tento výkonný telefon je vybaven revolučními 14nm tranzistory FinFET, které napomáhají dodat ještě vyšší výkon při současném snížení spotřeby energie o 35%. Jistě nepřekvapí ani mobilní a bezdrátové přenosové rychlosti. ZenFone 3 Zoom může obsáhnout až dvě SIM karty 4G/3G pro maximální flexibilitu a rychlost stahování až 300MB/s (Kategorie 7) na obě karty. ZenFone 3 Zoom dokonce nabízí zrychlené nabíjení, takže během desetiminutového nabíjení tak pro svou 5000mAh baterii získáte až pět hodin hovoru. Samozřejmostí je i oboustranné USB-C pro praktické připojení.

Bezkonkurenční zvuk vašeho smartphonu

Díky SonicMaster Při poslechu ZenFone 3 Zoom své uši rozmazlujete zvukem, který v žádném jiném smartphonu nezískáte. Jen ZenFone 3 Zoom je vybavený technologií SonicMaster a certifikací zvuku s vysokým rozlišením. Díky vylepšeným pětimagnetovým reproduktorům, kovové cívce a expanzivním zvukovým komorám s NXP inteligentním zesilovačem si můžete vychutnat skutečně silný a emotivní zvuk za každé situace. Připojte svá oblíbená sluchátka a vychutnejte si zvukový zážitek se skutečných vysokým rozlišením studiové úrovně 24-bit/192kHz, která vás svou kvalitou jednoduše pohltí. S integrovanou podporou sluchátek DTS Headphone:X™ 7.1 se můžete zvukem doslova obklopit.

Výjimečný displej v nejpevnějším kabátě

Se super jasnou 500nitovou AMOLED technologií, rozlišením 1920 x 1080 Full HD a barevným gamutem, který je větší než 100% barevného prostoru NTSC, bude vše, co si na ZenFone 3 Zoom zobrazíte, vypadat jako živé. ZenFone 3 Zoom je chráněn nejnovějším Corning® Gorilla® Glass 5 s přesnými konturami a povrchovou úpravou, která vám zaručí naprosto pohodlné a přirozené uchopení telefonu.

Nejtenčí, nejlehčí 5,5-palcový smartphone s 5000mAh

ZenFone 3 zoom kombinuje základní hodnoty průmyslového designu a estetickou krásu. Tento technický zázrak spojuje vysoce pokročilé technologie dvojitého objektivu s jeho téměř plochým krytem, bezkonkurenční baterii s 5000mAh a expanzivní 5,5-palcový displej. Všechny tyto prvky jsou úhledně zabalené do pozoruhodně tenkého kovového těla s elegantními barevnými variantami modrá čerň (Navy Black), ledově stříbrné (Glacier Silver) a růžově zlaté (Rose Gold). Každý aspekt designu ZenFone 3 Zoom, od vyváženého umístění displeje do přesného vyrovnání upevňovacích šroubů na spodní straně, byl pečlivě zvážen a zkonstruován k naprosté dokonalosti.