Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

ZenFone 5 Lite


Ultra široké snímky

Pokud jste milovníkem fotografování, který chce vyniknout z davu, je ZenFone 5 Lite dokonalým smartphonem pro vás. Ať už jsou vaším oblíbeným tématem okouzlující scenérie, skvostné jídlo, atmosféra měst nebo zábava s vašimi přáteli, kapesní ZenFone 5 Lite promění vaše zážitky do hodnotných digitálních vzpomínek. Jeho jedinečný čtyřkomorový systém má širokoúhlý objektiv v přední i zadní části pro zachycení ještě více toho, co máte rádi, ať jste kdekoli a kdekoli.

Čtyři kamery připraveny na vše

ZenFone 5 Lite má přední světový čtyřkamerový systém, který posouvá vaše fotografie na novou úroveň. Na přední i zadní straně je vybaven hlavním fotoaparátem s vysokým rozlišením — 20MPix Sony® vpředu, 16MPix vzadu — a druhá širokoúhlá kamera s úhlem zorného pole 120 °, která vám nabízí to nejlepší ze světa fotografií. ZenFone 5 Lite je bezkonkurenční, ať už máte rádi selfie, hromadné fotky, akční záběry, portréty, krajinu nebo 4K UHD videa. Tento pokročilý hardware je kombinován s nejnovější technologií ASUS PixelMaster, která vám nabízí režim Portrét s krásným efektem rozostření, režimem Pro-stylem DSLR pro jemné ruční ovládání a režimem Krása na 10 úrovních. A je to i režim Auto pro perfektní snímky "point-and-shoot". Automatický režim nyní disponuje automatickou optimalizací HDR a optimalizací při nízké intenzitě světla.

Kreativita bez hranic

Věříme, že opravdoví milovníci fotografií si zaslouží víc než jen sekundární zadní kameru, která spolupracuje pouze s hlavní kamerou. S technologií ZenFone 5 Lite jsme přidali 120° širokoúhlé kamery na přední i zadní stranu pro fotografování ultra širokých snímků. Každá z nich může být použita samostatně, čímž se odstraní vaše tvůrčí limity a umožňuje vám přizpůsobit své snímky: Se ZenFone 5 Lite je mnohem jednodušší komponovat perfektní vzhled selfie, skupinových snímků wefie, nebo krajiny.

Selfies, které jsou skutečně vaším odrazem

Selfies na ZenFone 5 Lite jsou třída sama pro sebe. Přední systém duálního fotoaparátu má hlavní kameru s vysokým rozlišením 20 megapixelů a špičkovým obrazovým snímačem Sony, který dodává ty nejlepší selfie, které jste kdy viděli. Může také získat jasné a čisté videosekvence s rozlišením Full HD (1080p), které osloví vaše publikum. To bude mít pocit, jako by bylo přímo s vámi! Dvě kamery a blesk Softlight LED vám umožňují snadněji přizpůsobit svůj styl selfie: ať už si ji chcete nechat pro sebe, přidat pozadí nebo chcete sdílet svůj finální výtvor s přáteli.

Rozšiřte své obzory

ZenFone 5 Lite má ohromující 6palcový displej, ale je stejně kompaktní jako většina smartphonů o velikosti 5,5 palce3! Je to proto, že používá náš nejnovější celoplošný displej, s poměrem stran 18: 9 a ultra tenkým rámečkem. Tento krásný displej Full HD+ (2160×1080) má vynikající barevnou přesnost, která je zásadní pro milovníky fotografií a širokoúhlý formát vám poskytuje větší přehled o všem.

Rychlý a silný výkon

ZenFone 5 Lite kombinuje neuvěřitelný výkon, optimalizovanou energetickou účinnost s baterií 3300 mAh a pokročilou konektivitu s výkonnými funkcemi zabezpečení a pohodlí pro mobilní zážitky, jako žádný jiný. Nejnovější mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 630 s kapacitou až 4 GB paměti RAM4 nabízí dramaticky rychlejší výkon CPU a GPU pro všechny vaše aplikace a hry. ZenFone 5 Lite podporuje rychlosti stahování až 400 Mb/s, rychlosti uploadu až 75 Mb/s a podporu dvoupásmové Wi-Fi 802.11ac pro závratně rychlé připojení k síti za každé situace. Vestavěná technologie NFC umožňuje pohodlné mobilní platby pomocí služby Google Pay6.

Odemkněte svůj telefon kterýmkoliv způsobem, který vás napadne

Špinavé nebo zaneprázdněné prsty? Žádný problém! ZenFone 5 Lite má systém rozpoznávání obličeje, který rozpozná jedinečné vlastnosti vaší tváře a rychle odemkne váš telefon. Z bezpečnostních důvodů skrývá vaše soukromá upozornění a obsah, pokud je zjištěna jiná tvář. K dispozici je také zadní snímač otisků prstů, který je dokonale ergonomicky umístěn vzhledem ke způsobu držení telefonu. Odemyká ZenFone 5 Lite za pouhé 0,3 sekundy — i když jsou vaše prsty mokré!

Pohodlný trojitý slot

ZenFone 5 Lite má pohodlný trojitý slot se dvěma sloty pro SIM — podporuje rychlost až do 400Mb/s 5 — a další slot pro microSD kartu pro kartu s kapacitou až 2TB. Šikovný zásobník umožňuje instalaci dvou SIM a karty microSD v jednom jednoduchém kroku.

ZenUI: jednodušší, inteligentnější, stylovějš

íStejně jako ostatní členové nové řady ZenFone 5 obsahuje i ZenFone 5 Lite nejnovější verzi ZenUI 5 8, kde se minimalistický design konstrukce spojuje s inteligentními funkcemi. Jednodušší, a ještě působivější nový design minimalizuje a eliminuje vliv náhodných dotyků displeje a inteligentní funkce umělé inteligence, bleskově rychlá odezva mimořádně silná bezpečnost poskytují bezkonkurenční zážitek.