Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

ZenFone Live (L1)


Více energie, více zábavy

Větší obrazovka. Dlouhodobější baterie. Odemčení bez použití rukou. Zcela nový ZenFone Live (L1) vám nabízí vše, co máte rádi, v úžasně kompaktním a snadno ovladatelném telefonu, který byl navržen tak, aby co nejlépe splňoval vaše požadavky. Vaše hudba, vaše filmy, vaše dobrodružství, vaše nejlepší okamžiky a rodina – váš mobilní život je prostě zábavnější díky ZenFone Live!

Zářivá duha živých barev

Ukažte svůj jedinečný styl díky výběru ze čtyř živých metalických barev: výrazné Půlnoční černé, sofistikované Třpytivé zlaté, elegantní Nachově růžové a vkusné Hvězdné modré. ZenFone Live vás ohromí na první dotek a vypadá ještě lépe – nechte vyniknout své osobnosti!

Vaše osobní kino do kapsy

Připravte si popcorn, pohodlně se posaďte se a vychutnejte si film na pohlcujícím displeji ASUS Full View 18:9. Pro váš dokonalý zážitek z filmu disponuje ZenFone Live větším, širším, ostřejším a jasnějším displejem (až 400 nitů!). Dokonale vykreslí vaše fotky a webové stránky, a zároveň poskytuje dostatek místa pro spuštění dvou aplikací vedle sebe.

Velká obrazovka, malý rozměr

ZenFone Live má velký, jasný 5,5-palcový Full View 18:9 displej, který ale snadno padne do vaší kapsy díky rozměrům standardního 5-palcového telefonu. Sotva viditelný rámeček poskytuje více obrazovky a kompaktní, lehké tělo, které skvěle padne do dlaně.

Baterie 3000mAh, která vydrží

Pro nepřetržitou zábavu je ZenFone Live vybaven výkonnou 3000mAh baterií, jejíž výdrž vás ohromí. Vychutnejte si celý váš den s tóny oblíbené hudby nebo si promluvte s přáteli od setmění až k úsvitu – ZenFone Live vydrží rozhodně tak dlouho, jako vy a ještě déle.

Zachyťte každý magický okamžik

Se super ostrým fotoaparátem s 13MPx a 0,3 sekundovým systémem automatického ostření fázovou detekcí (PDAF) je ZenFone Live vždy připravený zachytit každý magický okamžik, dokonce i ty nejrychleji se pohybující předměty.

Buďte kreativní, ve dne i v noci

S pěti režimy fotoaparátu a osmi filtry vám ZenFone Live poskytuje více kreativní kontrolu nad vašimi snímky. Pro zachycení okamžiku za každých okolností se Automatický režim postará o všechno, co se děje – i v noci díky úžasné funkci Noční HDR. Vytvořte mistrovská díla na Instagram s plnými manuálními ovládacími prvky režimu Pro nebo jednoduše se více bavte s fotografiemi pomocí režimů Krása, Panorama a Časosběrný režim.

Skvělá kapesní raketa

ZenFone Live využívá výkonnou mobilní platformu Qualcomm® Snapdragon™ pro rychlý výkon s úspornou spotřebou energie. Přináší tak bleskový a citlivý výkon, se super plynulou grafikou a nahráváním bez vstupního zpoždění, které dodávají požitek a potěšení všem vašim zábavám.