Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Asus ZenFone Live (ZB501KL)


ZenFone Live je první smartphone na světě s hardwarově optimalizovanou technologií vylepšení obrazu v reálném čase, která umožňuje sdílet ještě více okouzlující verzi sebe sama - živě! S velkými pixely pro citlivost na světlo s dvojnásobnou intenzitou osvětlení a jemným LED samoobslužným bleskem, ještě nikdy nebylo živé streamování vašeho videoklipu jasnější a krásnější. Zařízení ZenFone Live také disponuje technologií s dvojitým mikrofonem, která snižuje hluk v pozadí a zvyšuje hlasovou odezvu, stejně jako inovativní pětimagnetový reproduktorový systém s inteligentním zesilovačem, který dodává výkonný zvuk. Streamujte živě - a úžasně - se ZenFone Live!

BeautyLive: první živý streamingse zkrášlovací technologií na světě

Podělte se o perfektní vzhled na své oblíbené stránce sociálních sítí pomocí technologie BeautyLive - zcela nové technologie zkrášlování živých vysílání a podporující aplikace, která jsou k dispozici výhradně na ZenFone Live! Vyzkoušejte si, jak je vaše pokožka vyhlazená, všechny vady pleti odstraněny, a to ihned v reálném čase! Sdílejte ihned své snímky s přáteli i vašimi sledujícími. ZenFone Live má také dva vestavěné MEMS mikrofony, které automaticky detekují a odstraňují šum v pozadí, čímž se zlepšuje hlasová odezva. Streamujte svůj vylepšený vzhled kdykoli a kdekoli chcete - to je kouzlo ZenFone Live!

Vzhled, který chcete sdílet v reálném čase

Inženýři společnosti ASUS důkladně optimalizovali ZenFone Live, aby zajistili, že aplikace BeautyLive se bez problémů integruje s Facebookem, YouTube a dalšími populárními aplikací pro streamování. Chcete-li vaši tvář ještě více okouzlující, zapněte si aplikaci BeautyLive. Vrásky jsou vyžehlené, nerovnosti pleti potlačené, tón pleti upravený. To vše v reálném čase!

Unikátní technologie duálních mikrofonů pro jasný zvuk — kdekoliv!

ZenFone Live má pár citlivých mikrofonů MEMS, které jsou odborně naladěné a přesně umístěné pro snížení hluku, aby bylo zajištěno, že bude váš hlas slyšet. S dvojitým mikrofonem získá ZenFone Live realistický stereofonní zvuk. Ať už chodíte po rušné ulici, pořádáte party v hlučném baru, nebo jste uprostřed shonu obchodního centra, ZenFone Live zajišťuje, že budete slyšet při každém sdílení vašeho streamu.

Nechte svoje selfie zazářit

Přední kamera ZenFone Live je určena pro ostré a jasnější selfie, zejména při slabém osvětlení. Jeho snímač má mimořádně velké pixely 1,4 μ , které zlepšují jeho citlivost na světlo až o 200% ve srovnání se standardními smartphony s menšími pixely. Má také širokoúhlý objektiv pro zorné pole 82° - takže vaše fotografie zachycují širokoúhlý pohled, který zachytí více vašich přátel než kdykoli dříve!

Za každých okolností zachytí jemné tóny vaší pleti

ZenFone Live má LED blesk, který dodává perfektní množství osvětlení, takže v každém selfie jsou zobrazeny skutečné tóny pleti. S nejvýkonnější technologií ASUS PixelMaster ZenFone Live zvyšuje citlivost svou na světlo až o 400%. Také zvyšuje redukci šumu a zvyšuje barevný kontrast až o 400%.

Elegantně zakřivený design

Brilantní displej ZenFone Live svítí jasně přes silné sklo, které je přesně vyfrézované na okrajích a vytváří jemnou křivku. Má impozantní poměr 75% obrazovky k tělu, pro maximalizaci obrazovky a minimalizaci hmotnosti. Kovový povrch ZenFone Live je na dotyk stejně skvělý, jako na pohled a můžete si dokonce vybrat ze tří úžasných barev - zlaté, růžové a modré.

Ohromující na poslech, vně i vevnitř

ZenFone Live je vybaven výkonným reproduktorem, který využívá design s pěti magnety s kovovou hlasovou cívkou. Umožňuje reprodukovat hlasité a čisté zvuky s nejvyšší kvalitou v každé situaci. Tento reproduktor je napájen inteligentním zesilovačem, který zvyšuje schopnost rozlišení zvuku i při vysoké hlasitosti a současně zajišťuje, že reproduktor nebude poškozen. ZenFone Live nabízí DTS Headphone:X™ s revoluční technologií prostorového zvuku, která syntetizuje plný 7.1-kanálový virtuální prostorový zvukový zážitek, díky čemuž je veškerý obsah zvuku lepší.

Duální SIM, duální pokrytí

Ať jste kdekoli na světě, ať děláte cokoliv, ZenFone Live vás udržuje v kontaktu. ZenFone Live má dva vestavěné sloty karet SIM, čímž umožňuje současně připojit se ke dvěma mobilním sítím. Je to všestranný smartphone pro práci, odpočinek nebo zábavu.

ZenUI: rozhraní s přidanou inteligencí

Neuvěřitelný telefon vyžaduje velkolepý software - proto jsme vytvořili ZenUI 3.0. Vynikající přední strana ZenFone Live zlepšuje standardní rozhraní ve více než 1 000 unikátních parametrech a naše nejnovější verze obsahuje zbrusu nové nápady, které vám pomohou zpříjemnit vaši práci a zvýšit produktivitu, čímž se každodenní život trochu zpestří. Podívejte se na aktualizaci počasí s animacemi v reálném čase nebo zkontrolujte čas pomocí stylového widgetu. Pociťte hloubku posunu paralaxy, když přejdete přes aplikace a oceníte, jak tento efekt udrží vaši pozornost. ZenUI 3.0 není jen rozhraní - je to nejlepší kamarád, který vás doprovází všude.