Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

BlackBerry DTEK50


1

Nejbezpečnější Android™ smartphone na světě!

Model DTEK50 boří mýty o tom, že Android™ nemůže být bezpečný operační systém! Inženýři BlackBerry se důsledně zaměřili na samotné základy systému Android™ a podařilo se jim upravit systém tak, aby splňoval veškeré požadavky dnešních zákazníků v oblasti zabezpečení, pracovního nasazení, produktivity, ale také trávení volného času.

Zabezpečení na prvním místě

DTEK50 obsahuje mnoho speciálních opatření pro lepší zabezpečení Vašich osobních dat. Neprolomitelné kompletní šifrování paměti, aplikace Password Keeper a zejména unikátní aplikace DTEK™ by BlackBerry® for Android™, která samostatně monitoruje úroveň zabezpečení vašeho přístroje, veškerou činnost operačního systému a aplikací a včas vás upozorní na případná rizika.
2
3

Maximální produktivita

Rychlá a pohodlná komunikace s sebou nese nutnost pohodlné klávesnice a v modelu DTEK50 najdete tu nejlepší! Díky BlackBerry® Inteligent Keyboard nebylo psaní nikdy jednodušší. Klávesnice vám sama navrhuje relevantní slova podle koceptu a vašeho stylu psaní, po klávesnici se pohybujete jednoduchými gesty a plynule můžete přecházet až mezi 3 jazyky zároveň. 

Úchvatné fotografie

DTEK50 je navržen tak, aby vždy pořídil co nejlepší fotografie. Fotoaparát je vybaven řadou profesionálních nastavení, včetně živých barevných filtrů a manuálních ovládacích prvků. Díky automatickému ostření a duálnímu LED blesku budou Vaše fotografie vždy ostré a jasné.
4
5

Vynikající výbava, špičková konstrukce

V těle modelu DTEK50 se ideálně skloubí vynikající hardwarová výbava s precizním dílenským zpracováním. Kompektní tělo s kovovým rámem je tenké pouhých 7.4 mm – BlackBerry DTEK50 je nejtenčí BlackBerry všech dob!