Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

BlackBerry DTEK60


1

Nejbezpečnější Android™ smartphone na světě!

Model DTEK60 boří mýty o tom, že Android™ nemůže být bezpečný operační systém! Inženýři BlackBerry se důsledně zaměřili na samotné základy systému Android™ a podařilo se jim upravit systém tak, aby splňoval veškeré požadavky dnešních zákazníků v oblasti zabezpečení, pracovního nasazení, produktivity, ale také trávení volného času.

Zabezpečení na prvním místě

DTEK60 obsahuje mnoho speciálních opatření pro lepší zabezpečení Vašich osobních dat. Neprolomitelné kompletní šifrování paměti, aplikace Password Keeper a zejména unikátní aplikace DTEK™ by BlackBerry® for Android™, která samostatně monitoruje úroveň zabezpečení vašeho přístroje, veškerou činnost operačního systému a aplikací a včas vás upozorní na případná rizika.
2
3

Maximální produktivita

Rychlá a pohodlná komunikace s sebou nese nutnost pohodlné klávesnice a v modelu DTEK60 najdete tu nejlepší! Díky BlackBerry® Inteligent Keyboard nebylo psaní nikdy jednodušší. Klávesnice vám sama navrhuje relevantní slova podle koceptu a vašeho stylu psaní, po klávesnici se pohybujete jednoduchými gesty a plynule můžete přecházet až mezi 3 jazyky zároveň. 

Čtečka otisků prstů

Posuňte zabezpečení ješte o stupeň výše díky čtečce otisků prstů, která poskytuje zvýšenou bezpečnost pro odblokování telefonu, přístup k Vašim datům a zabezpečení nákupů - a to i k platební službě Android Pay ™. Do čtečky můžete uložit až 5 různých otisků a přiřadit jim jedinečné funkce.
4
5

Vynikající výbava, špičková konstrukce

V těle modelu DTEK60 se ideálně skloubí vynikající hardwarová výbava s precizním dílenským zpracováním využívající prémiové materiály jako jsou kov a minerální sklo. Kompektní tělo s kovovým rámem je tenké pouhých 7.4 mm!