Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

BlackBerry Key 2, 64 GBr


Praktický ve všech směrech

BlackBerry Key2 je představením toho nejlepšího z Androidu 8.1 Oreo. Samozřejmostí jsou vestavěné funkce Google Assistant a Google Lens. Obsahuje také BlackBerry Hub®, který shromažďuje všechny vaše zprávy na jednom místě.

Ikonický design

Počínaje zcela novou elegantní sérií 7, BlackBerry Key2 snoubí zdokonalenou inteligentní klávesnici, s hliníkovým rámečkem a 4,5“ dotykovým displejem. Vylepšená klávesnice nabízí větší tlačítka a nový matný povrch pro ještě pohodlnější ovládání. Nově je součástí ovládání Speed Key, díky kterému bleskově otevřete vámi zvolenou aplikaci.

Nejsilnější BlackBerry

Využijte naplno potenciál vašeho smartphonu s baterií, která s vámi bude držet krok i dva dny. Funkce Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 se přizpůsobí vašim nabíjecím zvykům, dle kterých optimalizuje, kdy a kolik máte nabít. BlackBerry Key2 je napájen procesorem Qualcomm® SnapdragonTM a precuje s 6 GB RAM. Můžete využít až 64 GB paměti pro vaše soubory.

Duální kamera

Zachyťte momenty, které si chcete pamatovat navěky. Díky první dvojici zadních kamer na BlackBerry, s rozlišením 12 MPx, vám už nic neunikne. Nové kamery zaručují rychlejší automatické ostření, lepší stabilizaci obrazu a nové funkce, pomoci, kterých budete fotit jako profesionál.

Chytrý a bezpečný

BlackBerry Key2 obsahuje DTEK, který zobrazuje celkové bezpečnostní hodnocení vašeho zařízení a zároveň poskytuje jednoduchý způsob zobrazení, jak mohou aplikace přistupovat k vašim datům. DTEK poskytuje další funkce, jako je možnost soukromé složky pro soubory a fotografie, která zaručuje, že se vaše osobní údaje nezobrazí na cloudu. Součástí vybavení je i nový soukromý prohlížeč Firefox Focus, který můžete použít, když nechcete, aby bylo vaše surfování sledováno.