Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Blackberry Key2 LE


Soukromí na prvním místě

Monitorování hrozeb v reálném čase s předinstalovaným DTEK ™ od společnosti BlackBerry® poskytuje proaktivní zabezpečení. Bezpečně ukládejte obsah s ochranou otisků prstů a heslem z aplikace Locker. S funkcí FireFox Focus můžete v klidu soukromě prohlížet internetové stránky.

Energie na celý den

Baterie s kapacitou 3000 mAh zvládne plné vytížení celý den na jedno nabití. Potřebujete-li rychlé napájení, Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 vám za pouhých 36 minut dobije 50% baterie. Chytrá baterie se navíc naučí vaše vzorce používání a navrhuje nejlepší čas dobíjení.

Vyvažte práci a zábavu

Nová funkce dvojitého účtu umožňuje klonovat aplikace jednoduchým přetažením a snadno přepíná mezi osobními a profesionálními účty.

Zachyťte každý okamžik

Dvojitá zadní kamera umožňuje modelu BlackBerry KEY2 LE vytvářet stylové portréty s bokehem, zatímco přední fotoaparát vám pomůže vyfotit ohromující selfies s Face Beauty Mode. Google Lens vám umožní prozkoumat svět kolem vás pomocí funkcí rozpoznávání obrázků.

Pracujte okamžitě

BlackBerry Key 2 LE je okamžitě kompatibilní s většinou podnikových prostředí. Doporučená platforma Android Enterprise usnadňuje výběr, nasazení a správu BlackBerry Key 2 LE pro vaši organizaci. Zdokonalený software Android také poskytuje důkladnou ochranu před hrozbami a zajistí tak bezpečnost vašeho podnikání.