Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

BlackBerry KEYone


BlackBerry KEYone na první pohled zaujme skloubením rozměrného displeje a plnohodnotné hardwarové klávesnice. Na čelní straně najdete prostorný čtvercový 4.5" displej s velmi jemným rozlišením 1 620 x 1 080 pixelů, který je kryt minerálním sklem a také plnohodnotnou QWERTY klávesnici. Klávesnici oceníte zejména při psaní dlouhých pracovních e-mailů. Nechybí však ani možnost ovládání pomocí dotykového displeje. Každý si tak bude moci zvolit způsob ovládání, který mu nejvíce vyhovuje. Speciální dotyková vrstva navíc umožňuje využít klávesnici také jako praktický touchpad, s nímž můžete pohodlně scrollovat obsahem, rychleji psát nebo ovládat systém.

Plynulý chod celého zařízení zajišťuje kombinace osmijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon s taktem 2.0 GHz a 3 GB operační paměti. V přístroji je nainstalován nejnovější operační systém Android Nougat ve verzi 7.1, který se chlubí celou řadou užitečných funkcí. Součástí systému jsou také všechny oblíbené aplikace pro lepší produktivitu a pracovné nasazení jako je BlackBerry Hub, BlackBerry Calendar a další. Díky systému Android však máte dostupné miliony aplikací přímo z Google Play.

BlackBerry KEYone boří mýty o tom, že operační systém Android nemůže být bezpečný. Díky úpravám samotných základů tohoto systému se podařilo docílit toho, že systém splňuje veškeré požadavky dnešních zákazníků v oblasti zabezpečení, pracovního nasazení, produktivity, ale také trávení volného času. BlackBerry klade obrovský důraz na bezpečnost a soukromí svých uživatelů. Plně respektuje fakt, že způsob, jakým sdílíte svá data – fotografie, zprávy, polohu – záleží jen a jen na vás. Proto BlackBerry podniká samostatné kroky k tomu, aby vás ochránilo před únikem dat, malwarem a všemi pokusy o napadení a kompromitování vašeho operačního systému.

Fotoaparát s rozlišením 12 Mpx je vybaven úžasnou elektronickou stabilizací a fotočipem Sony IMX378 a nabídne fantastické fotografie. Aplikace fotoaparátu je vybavena mnoha fotografickými režimy včetně plně manuálního módu, se kterým dokážete z fotoaparátu dostat naprosté maximum! Kromě toho lze také natáčet video v rozlišení 4K rychlostí 30 FPS a přední fotoaparát pro selfie a videohovory nabídne skvělé rozlišení 8 Mpx.

Také zaujme velmi chytře umístěná čtečka otisků prstů, která je integrována přímo do QWERTY klávesnice, konkrétně přímo do mezerníku.