Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Caterpillar CAT® S60


Převrat v inovaci chytrých telefonů

Staňte se jedním z prvních uživatelů originálního chytrého telefonu s integrovaným tepelným zobrazováním, který je současně nejvodotěsnějším chytrým telefonem na světě. Chytrý telefon Cat® S60 spojuje několik nástrojů v jediném zařízení a posouvá podávání zpráv v pracovním prostředí na novou úroveň díky zcela novým možnostem kvantifikace vaší práce. Technologie tepelného zobrazování na dosah ruky zcela změní způsob, jakým pozorujete svět.

Pozorujte svět jinak

Chytrý telefon Cat® S60 je prvním telefonem, který nabízí přístup k technologii tepelného zobrazování v reálném čase přímo prostřednictvím chytrého telefonu. Díky technologii MSX exkluzivně nabízenou společností FLIR dokáže tento odolný chytrý telefon zachycovat snímky tepelného zobrazování, video a dokonce i časosběrný záznam. Tyto snímky je poté možné sdílet. Senzory bodového měření umožňují retroaktivně určovat teplotu ve snímku, zatímco technologie tepelného zobrazování dokáže vidět i přes překážky, například skrz kouř.

Jako ryba ve vodě

Tento nejvodotěsnější chytrý telefon na světě přežije ponoření do hloubky až 5 metrů po dobu 60 minut díky našemu jedinečnému spínači uzamčení. Telefon S60 také dokáže pořizovat fotografie a video pod vodou pomocí 13Mpx podvodního hlavního fotoaparátu se dvěma blesky a dotyková obrazovka Corning® Gorilla® Glass 4 si poradí i s rukavicemi nebo mokrými prsty.

Zachovejte si chladnou hlavu v náročných situacích

Díky odolnosti proti pádu z 1,8 metru a vyztuženému litému rámu telefon Cat® S60 s rezervou splňuje i vojenské normy (vojenská norma 810G). Proto je ideálním společníkem i pro uživatele s tím nejnáročnějším životním stylem.

Neomezený potenciál

Tepelné zobrazování máte k dispozici pouhým stisknutím tlačítka a můžete tak rychle určit nedostatky v izolaci, elektrické poruchy a monitorovat chod strojů. Dokonce můžete sledovat úroveň plynu v tlakové lahvi při grilování nebo najít ten nejčerstvější bochník chleba na trhu. Možnosti jsou neomezené. Vyzýváme vás, abyste je objevili.