Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Caterpillar CAT S61, Dual SIM


Termovizní kamera

Cat S61 je vyroben tak, aby byl odolný a robustní. Byl vyvinut, aby splnil všechny vaše představy. Větší, lepší, odvážnější než kdykoli předtím. Největším lákadlem je beze sporu integrovaná termovizní kamera. Zdokonalený software je schopen lepšího rozlišení teplotních obrazů, dokáže číst teploty až do 400 °C.

Neobvyklé funkce

Může se pochlubit snímačem kvality vzduchu v místnosti, který Vás upozorní na vysokou úroveň znečišťujících látek v ovzduší. Další vychytávkou je schopnost měřením vzdálenosti pomocí laseru.

Odolný společník

Cat S61 zaručuje prachu vzdornost a voděodolnost díky certifikátu IP68, se schopností odolat pádu z výšky až 1,8 m. Vodotěsnost byla testována do hloubky 3 m po dobu 60 minut, včetně slané vody. Smartphone má citlivou dotykovou vrstvu, které nevadí mokré prsty ani rukavice.

Další vybavení

Smartphone je poháněn osmijádrovým procesorem Snapdragon 630, 4 GB RAM a 64 GB flash pamětí (+ slot pro microSD kartu). Zadní kamera nabízí rozlišení 16Mpx s fázovým ostřením, 4K videem, a dvoudiodovým bleskem, vepředu je 8Mpx foťák. Telefon umí LTE, Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5 i NFC. Akumulátor s kapacitou 4500 mAh podporuje rychlonabíjení Quick Charge 4. Konektorem je oboustranné USB-C, nechybí ani sluchátkový jack.