Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Doogee S50


Chytrý telefon Doogee S50 se systémem Android 7.1. má certifikaci IP68, displej s úhlopříčkou 5,7“, rozlišení 1440 x 720 a excelentní kapacitu paměti 64 GB.

Outdoorový společník

Doogee S50 je opravdový parťák do extrémních podmínek. Prošel certifikací IP68, která zaručuje voděodolnost a prachuvzdornost. Je otestovaný na výdrž v hloubce 1,5 m po dobu 24 hodin. Třešničkou na dortu je zvýšená odolnost proti pádům a nárazům.

Prodloužená výdrž

Díky baterii s kapacitou 5180 mAh se Doogee řadí mezi smartphony s nejdelší výdrží. V pohotovostním režimu vydrží až 680 hodin na jedno nabití, můžete se tedy bez starostí pustit do výletů mimo civilizaci a Vás smartphone bude stále s Vámi.

Lepší rozhled

Jasný a živý IPS 5,7“ bezrámečkový displej nabízí poměr stran 18:9. Díky širokému pozorovacímu úhlu a rozlišení Full HD+ bude každý kontakt s telefonem zážitkem.

Face ID

V extrémních podmínkách či při práci už není potřeba sundat rukavice k odemknutí telefonu. Pomocí face ID se dostanete na domovskou obrazovku i když máte mokré ruce.

Přesvědčivý výkon

Srdce telefonu tvoří osmijádrový procesor Helio P23 CPU spolu s 6 GB pamětí RAM, multitasking je tedy samozřejmostí. Velká 64 GB paměť poskytuje dost místa pro Vaše data.

Zachyťte Vaše zážitky

Dvojice duálních kamer přesvědčivě a živě zachytí všechny důležité momenty Vašeho života. Přední kamera s rozlišením 16 + 8 MPx barvitě zachytí populární selfies, zatímco zadní 16 + 13 Mpx užijete při dokumentace Vašich cest.