Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

DOOGEE Titans 2 (DG700)


Extrémně odolný telefon, speciálně navržená konstrukce s odolným povrchem, která snese i to nejhrubší zacházení v těch nejextrémnějších podmínkách. I přesto, že je tak extrémně vzdorovitý všem možný podmínkám, jeho design vypadá luxusně, a to především díky zadní straně z imitace krokodýlí kůže (verze Black Crocodile Leather) a specifickému tvaru. Potřeba je také zmínit speciální sklo se zvýšenou odolností proti tlaku a poškrábání.

I přes svou odolnost však disponuje mnoha chytrými a praktickými funkcemi, které pro Vás práci s telefonem udělají zábavnější a jednodušší.

Disponuje MTK6582 Quad-core 1.3 Ghz procesorem, který urychlí práci s mobilním telefonem na komfortní úroveň. Je vybaven operačním systémem Android 4.4.2 KitKat. Podporuje externí TF paměťové karty až do 64 GB. 4.5“ displej umožňuje uživateli sledovat videa a hrát hry ve skvělé velikosti a kvalitě díky rozlišení displeje 540x 960. Kvalitní fotky a videa Vám zajistí integrované fotoaparáty - přední 5 Mpx, zadní 8 Mpx s LED bleskem, který zároveň slouží jako svítilna velice dobrého výkonu.

Titan2 DG700 je již na první pohled mírně robustní. Vývojáři společnosti DOOGEE sledovali každý proces s vysokými standardy s velkou přesností a precizností tak, aby každý detail dosáhl své dokonalosti a kvality. Odolný vůči snížení tlaku, vodě, prachu a nárazu. Jeden z mála telefonů na trhu, který disponuje certifikací IP67. Tento mobil je dokonalým spojením designu a odolnosti vůči vnějším podmínkám. Ideální je, pokud se pohybujete v náročném pracovním prostředí, kde spojujete business a nebezpečné prostředí kolemm Vás, nepohrdnou také manažeři se zálibou v outdoorových aktivitách, kde se mohou spolehnout na odolnost Titan2.

Titan2 DG700 disponuje několika užitečnými funkcemi, například tlačítkem Back Touch, což je je velice praktická a přelomová funkcionalita, kterou můžete pořizovat a prohlížet fotky, videa, prohlížet web, zvednout telefon a máte i další možnosti, to vše pouze s tlačítkem Back Touch. Nespornou vymožeností je také pořizování Print Screenu pomocí přiložení tří prstů na displej a lehkým potažením směrem dolů. Perfektním doplňkem pro zjednodušené používání je také snímání gest, kterými ovládáte některé funkce, aniž by jste se dotkli displeje.