Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

DOOGEE X5 Max


Pokud hledáte stylový, solidně vybavený, a přitom cenově dostupný smartphone, DOOGEE X5 Max je pro Vás jasná volba! Tento designově povedený přístroj používá 5“ displej s HD rozlišením. Čtyřjádrový procesor s frekvencí 1.3 GHz a operační pamět 1GB RAM zaručí opravdu plynulé a bezproblémové fungování telefonu. Přední 2 Mpx kvalitní fotoaparát je ideální pro selfie a videohovory a 8 Mpx zadní kamera Vám vyfotí a nahraje jakýkoliv moment ve výborné kvalitě.

Samozřejmostí je kompletní ovládání v češtině a OS 6.0 Marshmallow, který Váš smartphone učiní ještě inteligentnější a přesnější, než tomu bývalo v minulosti. Přesnější hlasové vyhledávání, posílání textových zpráv, přístup do vyhledávání her a muziky. Nové ikony, zámek obrazovky, napájecí animace a další. To vše můžete použít při psaní zpráv, hlasovém chatu, přenášení obrázků, videí a dalších souborů. Tento nový operační systém skrývá mnoho skvělých překvapení.

O výkon přístroje se stará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Tato kombinace se postará o plynulý chod většiny aplikací a her. K dispozici je úložiště o velikosti 8 GB, kterou je možno rozšířit až o dalších 32 GB pomocí microSD karty. Přístroj dále nabízí výborný 8 MPx fotoaparát na zadní straně, který je vybaven bleskem a automatickým ostřením. Přední fotoaparát s rozlišením 2 Mpx je pak ideální pro videohovory a selfie. Podpora datových sítí 3G či bezdrátové konektivity technologiemi Bluetooth 2.0 a Wi-Fi zajistí, že o svůj oblíbený webový obsah nepřijdete ani na cestách. Prostorný displej umožní pohodlné surfování na internetu.
 
Dostupný je samozřejmě také obchod Google Play, který z Vašeho smartphone za pomocí velkého množství aplikací učiní multimediální a bohatě vybavený přístroj. Kromě standardní výbavy, kterou se dnes mohou pyšnit snad všechny smartphony, nabízí DOOGEE X5 Max několik praktických vylepšení, aby pro Vás jeho používání bylo co nejlepší.