Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Doogee X 53


Obrazovka, která rozšiřuje vizi

Vestavěná obrazovka o rozměrech 5,3 " s poměrem stran 18: 9 nyní poskytuje širší rozhled ve srovnání s obyčejným telefonem. Displej téměř bez okrajů umožňuje hrát hry nebo sledovat filmy naplno.

Zachyťte nesmrtelné vzpomínky

Duální kamera s rozlišením 5MPx na zadní straně disponuje jedním objektivem s f/1.8 a pozorovacím úhlem 100 °. Ostré a ohromující fotografie pořízené smartphonem Doogee X53 zmrazí vaše důležité momenty, aby se staly nesmrtelnými vzpomínkami.

Neuvěřitelná životnost baterie

Velká baterie s dlouhou životností byla natlačena do tenkého těla. Baterii s kapacitou 2200 mAh vydrží v pohotovostního režimu až 400 hodin. V kombinaci s energeticky úsporným systémem Androidu 7.0 OS, X53 spotřebovává méně energie, což zaručí dlouhotrvající výdrž.

Inteligentní tlačítko

Doogee X53 disponuje inteligentním tlačítkem umístěným na pravé straně smartphonu - pro lepší ovladatelnost. Můžete okamžitě zapnout šetřič energie nebo zvýšit výkonnost jedním stiskem.

Dotkněte se rychlého ovládání

X53 přichází se čtyřjádrovým procesorem a 1 GB RAM, díky nimž telefon vyniká rychlým ovládáním a je více než vhodný pro hraní her a sledování filmů.