Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Doogee X70


Širší rozhled

Doogee X70 přináší širší než široký pohled na vaší obrazovku, díky poměru stran 19:9. Smartphone s 5,5” displejem pohodlně padne do ruky a zaručí Vám neuvěřitelné uživatelské zážitky.

Dechberoucí výdrž

I tenký telefon může ukrývat neuvěřitelnou sílu. Uvnitř Doogee X70 najdete Li baterii s kapacitou 4000 mAh a výdrží v pohotovostním režimu neuvěřitelných 300 h.

Pět fotografických módů

Fotoaparát je vaším oknem do světa. Zachyťte vše důležité pomocí zadní duální kamery s rozlišením 5 + 8 MPx. Díky pěti různým fotografickým profilům budou vaše fotografie vypadat jako od profesionála. Spolehlivé výsledky i ve zhoršených světelných podmínkách.

Vše běží hladce

Díky nejnovějšímu Androidu 8.1 Oreo a čtyřjádrovému procesoru s frekvencí 1,3 GHz běží všechno, jak si přejete. Zvládá v pohodě nejen multitasking, můžete si zahrát i vaše oblíbené hry, bez nepříjemného zamrzání.

Dvojí bezpečnost

Svůj Doogee X70 můžete odemknout pomocí funkce rozpoznávání obličeje nebo vaším otiskem prstu. Volba je jen na vás. S opravdu rychlou odezvou obou funkcí dosáhnete bleskově vaší domácí obrazovky.