Prodejny otevřeny jako výdejní místa
Možnost platby na místě
doručení následující den
doručení do 1 hodiny
 
Servisní místa jsou dočasně uzavřena a nepřijímají zakázky. Reklamace přijímáme bez omezení. Děkujeme za pochopení.

Očekávaná novinka Samsung Galaxy S10 / S10+ / S10e skladem!


Čím vším nás nový Samsung Galaxy S10 zaujal?

 

 

Telefon Samsung nové generace

 

Galaxy S10 je desátý model velmi úspěšné série telefonů Samsung Galaxy, které vždy vynikaly designem a nabídly svému majiteli ty nejnovější technologie. Letošní model vás oslní takovými vymoženostmi jako je Infinity-O displej, perfektní fotoaparát, ultrazvuková čtečka otisku prstů…

 

 

 

Infinity displej bez rámečků s ultrazvukovou čtečkou otisku prstů

 

Bezrámečkový displej Galaxy S10+ Vám umožní vychutnat si všechny zážitky bez kompromisů. Díky Infinity displeji budou Vaše videa, fotky a hry křišťálově ostré a plné barev. Nový 3D ultrazvukový snímač otisků prstů zajistí ještě větší bezpečí pro vaše data.

 

 

  

 

Telefony Samsung S10 mají energie doslova na rozdávání

 

Velká baterie telefonu S10 nabídne celodenní výdrž na jedno nabití. Nové technologie Samsungu, bezdrátově nabijí akumulátor jakéhokoliv zařízení ve Vašem okolí. A to v situacích kdy to budete nejvíce potřebovat. Nechte se unést pohodlím bezdrátového standardu Qi nabíjení.

 

 

 

Skvělé fotky za světla i za tmy

 

Galaxy S10 fotí skvěle ve dne i v noci. Pomáhá mu variabilní clona, která v závislosti na okolním světle přepíná mezi hodnotami světelnosti. Ať už si vyberete Samsung Galaxy S10e, nebo nejvybavenější model v podobě Samsungu Galaxy S10+, těšit se můžete z perfektních fotek, a to za každé situace.

 

 

 

Výkon telefonu Samsung Galaxy S10+

 

 

Ještě váháte? Přijďte si telefony Samsung Galaxy S10e a S10+ osahat k nám na prodejnu

 

Telefony máme vystaveny v Praze (prodejna Praha 5 Anděl), Plzni, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci, Pardubicích, Jihlavě, Ostravě, Liberci a Ústí nad Labem.

 

 

První pohled a zkušenosti Samsung Galaxy 10

 

Několik zajímavých článků o Samsung Galaxy S10, které Vám jistě pomohou v rozhodování. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a využijte výhodného nákupu Vašeho nového telefonu s Mobil Pohotovostí.