Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 10


Aurora design glass

Honor 10 je opravdu povedeným jedinečným kouskem, který Vás uchvátí ze všech úhlů. Zadní strana smartphonu je vytvořena podle původních sklářských technik, které proslavil italský ostrov Murano. Právě zde se tvůrci inspirovali k tvorbě zářivých vrstvených designů, které díky světelným efektům poskytnou uživatelům výjimečné zážitky.

Fullview displej 2.0

Bezkonkurenční zážitek nabízí bezrámečkový HD+ 5,84“ displej s perfektně živými barvami a jemností 432 PPI. Honor 10 na první pohled ohromí FullView displejem druhé generace, který nabízí ještě větší protažení displeje ke krajům a má poměr 86 % k tělu telefonu.

Z amatéra profesionálem

Objevte krásu AI duálních kamer. Honor 10 je vybaven duální zadní kamerou s rozlišením 24 + 16 MPx. Díky AI technologii jsou kamery schopné identifikovat více než 500 objektů z 22 kategorií, které automaticky přiřadí fotografii vhodné nastavení. Budete fotit jako opravdový profesionál. I přední kamera s rozlišením 24 Mpx je vybavena AI technologií, která bude Vaším profesionálním asistentem při focení selfies a groufies.

Ultrazvukový snímač otisků prstů

Tato nová technologie otisku prstu zaručí pohodlné odemykání, i když máte mokré či mastné ruce. Bezpečnost Vašich dat je zaručena díky schopnosti detekce silikonových odlitků otisků. Další možnost odemknutí Vašeho smartphonu je pomocí detekce obličeje.

Samostatně vestavěný NPU procesor

Honor 10 je poháněn samostatně vestavěným osmijádrovým NPU procesorem, který je součástí Kirin 970 chipsetu. Samozřejmostí je schopnost multitaskingu s důrazem na AI procesy jako obrazové rozpoznávání, osobní asistent ovládaný pomocí hlasu a funkce inteligentního fotografování.