Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 6X


1

Honor 6X - Double or nothing

Honor 6x přináší dvojitou porci výkonu a zábavy. Těšit se můžete na duální fotoaparát, který zajistí prvotřídní fotografie. Díky baterii s kapacitou 3340mAh Vám pak přístroj zajistí dvoudenní výdrž baterie. To vše ve skvělém zpracování a s výkonem bez kompromisů.

Profesionální fotografie

Duální fotoaparát s rozlišením 12 MPx je vybaven druhou čočkou s rozlišením 2 Mpx. Díky tomu můžete měnit hloubku ostrosti vašich snímků. Přední kamera s rozlišením 8 Mpx pak zajistí perfektní selfie snímky.
2
3

Ještě více výkonu

Honor 6X je vybaven osmijádrovým procesorem a 3GB operační paměti RAM. Tato kombinace zajistí plynulé hraní nejnovějších her, a je zárukou plynulého multitaskingu. Pro vaše data je pak připraveno 32GB úložiště, které můžete rozšířit pomocí microSD karty. 

Precizní zpracování, líbivý design

Honor 6X Vás zaujme na první pohled. Ergonomický design, hladké křivky a štíhlé kovové unibody tělo s tloušťkou pouhých 8,2 mm. To vše doplněno 2.5D zakřiveným sklíčkem displeje.
4
5

Skvělý zážitek ze sledování

Velký 5,5" displej s rozlišením Full HD zaručí přehlednost a skvělou čitelnost i na přímém slunečním světle. Vychutnejte si tak skvělý zážitek ze sledování skutečně kdekoliv.