Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 7A, Dual SIM


Kvalitní noční selfies

S úžasným 8MPx předním fotoaparátem s širokou clonou f/2.2, vám Honor 7A umožní pořídit jasné a ostré fotografie. Díky přizpůsobitelnému samonosnému blesku vaše dokonalé záběry nepokazí ani rychlé stmívání.

Akorát do ruky

Honor 7A je vybaven Honor FullView displejem s úhlopříčkou 5,7“ a filmovým poměrem stran 18: 9, který nabízí dokonalý zážitek pro video streaming a hraní her.

Chytřejší život s EMUI 8.0

Honor 7A je vybaven inteligentním managementem iAware2.0, který inteligentně detekuje chování uživatelů za účelem zlepšení efektivity systému. Schopnost chytrého uvolnění vnitřních úložišť, poskytuje hladší uživatelský zážitek. EMUI 8.0 také nabízí celou řadu inteligentních funkcí - včetně navigačního doku, screenshotu pomocí tří prstů a mnoha dalších. Vaše zařízení je tak výkonnější a jednodušší než kdykoli předtím.

3000mAh baterie

Masivní baterie o kapacitě 3000 mAh a inteligentní software páté generace, s technologií šetřící energii, zaručí celodenní výdrž i pro náročné uživatele. Akumulátor s vysokou hustotou udržuje nad 80% své kapacity dokonce i po 800 úplných dobitích.

Výkonné reproduktory

S vysoce výkonným zesilovačem SMART PA a turbo-nabíjecími reproduktory může Honor 7A přenášet zvuk o hlasitosti až 88 dB, což vytváří jedinečný a pronikavý zážitek. Režim skupinové hudby umožňuje vytvářet prostorové reprosoustavy tím, že připojíte až osm zařízení Honor 7A do jedné sestavy.

Dual SIM a MicroSD

Honor 7A je vybaven dvojitým slotem pro karty SIM a SD. K ukládání fotografií a dat můžete také vložit kartu microSD s kapacitou až 256 GB.

Duální Bluetooth

Duální funkce Bluetooth umožňuje telefonu připojit se ke dvěma zařízením současně, což vám umožní poslouchat hudbu při hovoru na headsetu.