Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 7C, Dual SIM


Profesionální fotografie

Plochá zadní kamera se dvěma objektivy s rozlišením 13 MPx + 2 MPx obsahuje jeden objektiv pro zachycení obrazu a druhý pro dokonalé zaostření, což zaručuje, že Vaše fotografie budou jako od profesionála. Přední kamera s rozlišením 8 MPx vykouzlí ty nejlepší selfies díky inteligentnímu nastavitelnému blesku.

Jednoduché odemykání

Honor 7C odemknete jednoduchým dotykem nebo pohledem. Podporuje odemknutí jak obličejem, tak otiskem prstu.

Honor FullView displej

Honor 7C je vybaven 5,99“ FullView displejem s poměrem stran 18: 9. Rozšiřuje vaše obzory a poskytuje dynamičtější vizuální zážitek při čtení, streamování videa nebo hraní her.

Výkonný i pro hry

Honor 7C je vybaven čipovou sadou 14nm octa-core, výkonnou grafickou kartou Adreno 506, 3GB RAM a technologií SmartPower 5.0, která zajistí plynulý, bezproblémový a dlouhodobý zážitek z hraní her.

Dual SIM a Micro SD

Funkce Honor 7C je vybavena dvěma sloty pro karty SIM a SD, které umožňují používat dvě sim karty. Současně můžete vložit kartu microSD pro ukládání fotografií a dat.

Emui 8.0

Vysoce výkonný systém EMUI 8.0 Honor 7C nabízí řadu vlastních režimů, které zlepšují vaše uživatelské prostředí. Režim nepřetržitého hraní vám umožní vychutnávat si hry bez přerušení.

Baterie, která vydrží

3000 mAh baterie Honor 7C je určena pro dlouhou výdrž. Udržuje přes 80% své kapacity i po 500 úplných dobitích.

Duální Bluetooth

Dvojitá funkce Bluetooth umožňuje telefonu současně připojit dvě zařízení přes Bluetooth.