Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 7X, Dual SIM


Smartphone bez hranic

Bezrámečkový displej s rozlišením 2160 x 1080 FHD + spolu se zobrazením Honor FullView přináší neuvěřitelnou vizuální zkušenost. Honor 7X má 5,93“ displej v neuvěřitelně elegantním a kompaktním těle. Jeho velikost a ideálně zakřivený rámeček zaručují pohodlný úchop.

Nový herní pohled

Hrajte své oblíbené hry bez omezení. Obrazovka Honor 7X s poměrem stran 18: 9 poskytuje opravdovější zážitky než tradiční obrazovka. Získejte tak výhodu oproti ostatním hráčům díky širšímu pohledu.

Multifunkční zábava v jednom okamžiku

Sledujte video a zároveň si dopisujte s přáteli bez toho, abyste ho přerušovali. Rozdělovač obrazovky nabízí ještě rychlejší multimediální zážitek. Jednoduše klikněte na upozornění ve službě Whatsapp a během prohlížení webových stránek s nejnovějšími zprávami si dopisujte s přáteli.

Klasický kovový design

Klasický kovový design Honor 7X díky dokonale zaoblené hraně ideálně pasuje do vaší ruky. 2.5D skleněná plocha plynule přechází do hliníkové šasi.

Fotografie, které vyniknou

Duální zadní kamera s rozlišením 16MPx + 2MPx zachycuje všechny životní momenty v nejvyšší kvalitě a zlepšuje vaše fotografické umění. Nové režimy vám umožňují zachytit profesionální a umělecký obraz v jediném snímku. S technologií PDAF a nově aktualizovaným algoritmem nabízí Honor 7X ultra rychlé zaostření, díky tomu vám již neunikne ani jediný okamžik.

Focení selfies nebylo nikdy zábavnější

Přední kamera s rozlišením 8 MPx je vybavena různými efekty, které vám pomůžou vyniknout na sociálních sítích. Díky funkci Gesture Control jednoduše zamáváte do kamery a spustíte odpočítávání na selfie.

Jednoduše rychlý

Garantovaný rychlý výkon s 4GB RAM, 2,36GHz Octa-core Kirin 659 a EMUI5.1. I při mnoha aplikacích běžících současně je uživatelský zážitek vždy jedinečný. Inteligentní funkce optimalizace a správy souborů minimalizují zaostávání systému Android.

Baterie, která má výdrž

Na jediné nabití vydrží déle než celý den - díky 3 400 mAh baterii s technologií spořící energii, kterou umožňuje čipová sada 16nm Kirin 659.