Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 8X


Neuvěřitelný FullView displej

Bezrámečkový fullview HD displej s pokročilou technologií chip-on-film (COF) a speciálním designem antény, zaujímá téměř celou přední část telefonu. Spodní okraj je pouze 4,25 mm tenký. Displej nabízí neuvěřitelný poměr obrazovky k tělu 91%.

6,5 palce a vysoké rozlišení

Díky pokročilému bezrámečkovému designu může telefon zachovat stejnou velikost těla jako 5,5” telefon, což zaručí snadné držení. Poměr stran 19,5: 9 a vylepšená vizuální kvalita zobrazují více detailů a nabízí lepší filmový zážitek.

Skleněné tělo s mřížkovým efektem

Druhá generace skleněného filmu se dvěma vizuálními efekty zaručí jedinečnost vašeho smartphonu. Užívejte si telefonu, který lahodí vašim očím.

Vyšší životnost baterie

Inteligentní systém šetření baterie vám zajistí trvanlivé zážitky. EMUI 8.2 poskytuje uživatelům bezproblémový zážitek s plně optimalizovaným systémem. GPU Turbo zvyšuje efektivitu zpracování grafiky s plnou stabilitou FPS.

Perfektní fotoaparát

Duální kamera s AI přináší rozlišení až 20 MPx. Dokáže identifikovat 22 různých kategorií objektů v obrazech a 500 scénářů v reálném čase. Beauty efekty vám pomohou upravit a retušovat fotografie na základě segmentace oblasti. Bokeh efekt pomáhá optimalizovat vaše snímky díky možnosti rozmazání pozadí. Algoritmy AI nabízejí čtyři různé studiové módy pro fotografování portrétů. Se sníženou rychlostí závěrky a detekcí pohybu dokáže zachytit i perfektní sportovní fotografie. Přední kamera s rozlišením 16 MPx zaručí ta nejkrásnější a nejostřejší selfies.