Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Honor 9 Lite, Dual SIM


Více než jeden úhel pohledu

Honor jako průkopník technologie s duálními kamerami jsme v nejnovějším smartphonu posunul kreativní hranice ještě dále díky s dvojitým kamerám na přední i zadní straně.Smartphone je vybaven displejem FullView FHD+, který zaručuje plnohodnotné a věrné zážitky.

Vyzkoušejte to nejlepší

Přední kamera Honor 9 Lite disponuje dvojicí čoček s rozlišením 13MPx + 2MPx, které zařučují ostrý obraz s bokehovými efekty. Funkce panorama selfie, focení řízené gesty a vestavěné efekty vám umožní se bavit naplno.

Rozšiřte své obzory s FullView

Rámečky smarphonů již nejsou omezením. Honor 9 Lite s 5,65" displejem a FullView FHD+ byl vyvinut při zachování těla typického pro 5,2" obrazovky. Jeho rozlišení 2160 x 1080 FHD + a 18: 9 bezrámečkový displej vám umožňuje využivat multitaskingu a užít si až jedinečnou vizuální zkušenost.

Buďte výkonnější

Honor 9 Lite je vybaven nejnovější Kirin 659 Octa-core procesorem s CPU, který běží tak rychle jako 2.36GHz. Vysokorychlostní pamět nabízí uživatelům nekonečné možnosti - bez ohledu na to, zda běží více aplikací najednou.

Odemkněte okamžitě

Naše technologie identifikace otisků prstů čtvrté generace zrychluje proces odemykání na téměř nepostřehnutelnou 0,25 sekundy. Technologie strojového učení znamená, že čím více telefonu používáte, tím rychleji se odemyká. Zabezpečení na úrovni čipu zabraňuje jakýmkoli případným hackerům krást vaše biometrické informace, přičemž vaše data otisků prstů budou uložena v izolovaném šifrovaném úložišti.