Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei GX8

Perfektní fotografie

Fotoaparát smartphonu Huawei GX8 s funkcemi pro individuální úpravu fotek a schopností skvěle fotit i za velmi špatných světelných podmínek zachytí každý okamžik ostře a v jeho nejlepších odstínech. 13MP BSI fotoaparát s optickou stabilizací obrazu vybavený širokoúhlou 28mm čočkou s velkou světelností vám umožní pořídit nádherně ostré fotografie i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Inteligentní kompozice zaostřuje na všechny osoby na fotografii a zároveň vám dává návrhy, jak fotografii co nejvíce vylepšit.

Safírová čočka

Jen ty nejlepší smartphony, a Huawei GX8 se přirozeně řadí mezi ně, jsou vybaveny safírovou čočkou, která je daleko pevnější než běžné sklo a mnohem lépe absorbuje světlo.

Dynamický blesk

Blesk s vysokou dynamikou vnáší do nočního fotografování zcela novou dimenzi. Dokáže zvýraznit figury v popředí a upravit osvětlení tak, aby vše na fotografii bylo zřetelnější a jasnější.

Jeden prst, jediný dotyk

Stačí jediný dotyk a váš Huawei GX8 se okamžitě probere k životu. Díky nejmodernější technologii snímání otisků prstu je identifikace super-rychlá a naprosto bezpečná.

Celokovový

Elegantní celokovové tělo Huawei GX8 v sobě snoubí krásu i rovnováhu. Obě tak přináší i do vašeho života. Tělo Huawei GX8 tvoří z 90 % vysoce kvalitní hliník, jaký se používá v letectví. Ten se povrchově upravuje technologií keramického pískování. Objevte nové možnosti spojení designu a technologie.

Zakřivený povrch

Podívejte se na Huawei GX8 zblízka a zjistíte, jak je displej neobvykle zakřivený. To snižuje pravděpodobnost, že praskne i že ho poškrábete, usnadňuje vám psaní a navíc dává telefonu vzhled, s kterým jste se u smartphonu pravděpodobně dosud nesetkali.

Rychleji, déle, lépe

Huawei GX8 nabízí vynikající konektivitu a výkonnější baterii, což z něj dělá skvělého společníka, který vám umožňuje být na příjmu mnohem delší dobu.

Dvakrát tak dobrý

Dvě antény znamenají dvojitou sílu. Díky chytrému přepínání mezi anténami se nemusíte bát, že byste ještě někdy ztratili signál.