Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Mate 10 Pro


Užijte si bohatší, hlubší zobrazení s průlomovým designem

Harmonický pruhovaný design zvýrazňuje duální fotoaparáty a vytváří rafinovanou symetrii v rámci špičkové úrovně designu telefonu. Špičková technologie zakřivení skla poskytuje elegantní ergonomický přístroj, který pohodlně odpočívá ve vaší dlani a působí přesně tak stylově, jak vypadá. S odolností proti prachu a vodě na stupni IP67 si Huawei Mate 10 Pro dokáže poradit se vším, co na vás život hodí.

Pokročilé materiály

Huawei Mate 10 Pro nyní disponuje silným robustním skleněným obalem vpředu i vzadu pro unikátně elegantní design. K vytvoření dokonalého stylu je použita inovativní technika zahřátí tvrzeného zadního skla před tvarováním na 700°C.

iphonex

Nová éra výkonu

Huawei Mate 10 Pro se s Kirin 970 stává rychlým, inteligentním a adaptivním, schopným okamžitě porozumět a reagovat na situace reálného světa. Díky špičkové 10nm technologii, 8 jádrovému CPU a 12 jádrovému GPU poskytuje Huawei Mate 10 Pro luxusní výkon bleskovou rychlostí, přičemž spotřebovává mnohem méně energie. Ochrana osobních údajů a efektivita jsou výrazně vyšší, protože NPU telefonu Huawei Mate 10 Pro funguje nezávisle na standardním zpracování založeném na cloudu. NPU je pokrokem v technologii: až 50krát větší účinnost a 25krát lepší výkon, zatímco podporuje komplexní výpočty související s umělou inteligencí.

Udržujte svůj telefon v dokonalé kondici

Huawei Kirin 970 je navržen tak, aby pochopil chování vašeho smartphonu. Na základě vaší interakce s přístrojem bude nový HUAWEI Mate 10 Pro předpovídat nejúčinnější režim a optimalizovat výkon, aby byl váš telefon v prvotřídním stavu.

iphonex

Baterie navržená pro výdrž

Nejvýkonnější 4000mAh baterie a inteligentní systém správy baterií, který se učí z vašeho chování a inteligentně alokuje zdroje a kombinuje, aby se zabránilo ztrátě energie a maximalizovala se životnost baterie.

Průkopnická technologie nabíjení

S technologií Huawei SuperCharge lze Huawei Mate 10 Pro používat po celý den pouze s 20 minutami nabíjení. Systém Safe Fast-Charge s 15ti vrstvou bezpečnostní sítí, která poskytuje bezpečné a rychlé nabíjení, je také certifikován společností TÜV Rheinland.

iphonex

Nový dvojitý fotoaparát Leica

S novou Leicou Dual Lens s aperturou f/1,6 můžete na snímku snadno zachytit překrásné detaily, pořídit průzračně čisté snímky za sníženého osvětlení i nerozmazané snímky pohybujících se objektů. Monochromatický snímač 20MP a snímač RGB 12MP s optickou stabilizací obrazu zachycují více světla a dosahují tak expertní úrovně.

Rozpoznávání scén a objektů v reálném čase.

Díky inteligentním fotografickým algoritmům identifikuje HUAWEI Mate 10 Pro v reálném čase různé typy scén a objektů a automaticky upravuje barvu, kontrast, jas, expozici a další, čímž vytváří živé, ostré a dokonale ohraničené fotografie.

Vynikající bokeh efekt, dokonalé portréty

Huawei Mate 10 Pro může za podpory umělé inteligence, která se "učí" z naší datové paměti portrétních obrázků, plynule vyvolat profesionální efekt rozostření tím, že posune ohnisko na předmět fotografie pro dokonalé portréty a selfie.

iphonex

Rychlejší, stabilní připojení

Huawei Mate 10 Pro nabízí optimalizovanou rychlost stahování. Vyvinuli jsme inteligentní vyhledávací a předávací funkci, která zajišťuje kvalitní stabilní telefonní signál a méně spadlých hovorů, a to i při cestování ve vysokorychlostním vlaku.

Buďte slyšeni s dokonalou čistotou

Tato integrovaná funkce znamená, že dokonce i ten nejtišší šepot do Huawei Mate 10 Pro bude jasně slyšet na druhém konci. Technologie umělé inteligence telefonu HUAWEI Mate 10 Pro vylepšuje a zesiluje tiché hovory, zatímco hlučné hovory jsou přeměněny na vysoce kvalitní konverzaci s pokročilým vyrušením šumu okolního prostředí pomocí umělé inteligence.

Optimalizovaný Android O. Úplně nový EMUI 8.0

Uživatelské rozhraní Huawei Mate 10 Pro je navrženo tak, aby bylo rychlé, citlivé a intuitivní a je našlapané inovativními a snadno použitelnými funkcemi. Díky integrované NPU nabízí Huawei Mate 10 Pro bránu do nové éry inteligentních aplikací vytvořením vývojářského ekosystému orientovaného na umělou inteligenci.