Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Mate 9 Pro


1

Revoluční rychlost

Díky novému procesoru Kirin 960 a inteligentnímu algoritmu strojového učení zůstane Huawei Mate 9 Pro stále stejně rychlým. Tato průkopnická souhra mezi hardwarem a softwarem znamená, že se již nemusíte obávat snížení výkonu Vašeho smartphonu!

Neomezená síla

Smartphone Huawei Mate 9 Pro nabízí skutečně revoluční výdrž baterie. Díky její kapacitě 4000 mAh a inteligentní technologii pro její úsporu vydrží smartphone až 2 dny plného pracovního nasazení. Díky podpoře rychlonabíjení jej navíc nabijete pro celodenní používání za pouhých 20 minut.
2
3

Dechberoucí fotografie

Huawei Mate 9 Pro nabízí vyjímečnou ostrost fotoaparátu. Druhá generace duálního fotoaparátu Leica vykresluje obrazy v nevídaných detailech, které změní každou fotografii na hotové umělecké dílo.

Konektivita

Huawei Mate 9 Pro můžete bez nadsázky používat kdekoliv na světě. Díky neuvěřitelně široké podpoře GSM sítí Vám smartphone zajistí vynikající kvalitu hovoru, stabilní připojení k internetu spolu s nejnižší spotřebou energie, doslova po celém světě.
4
5

Čtečka otisků prstů

Huawei Mate 9 Pro je vybaven čtečkou otisků prstů, která je umístěna na zadní straně krytu. Díky tomuto zabezpečení budou Vaše data vždy na 100% chráněna. Čtečka je navíc o 20% rychlejší v porovnání s Mate 8.