Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei MediaPad M3


SKVĚLÉ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ, KTERÉ MÁ STYL

V dokonale hladkých hranách MediaPadu M3 je patrná inspirace industriálním designem posledních let. Jednolité tělo z hliníku letecké kvality vyrobené za pomoci 5osé CNC řezačky vyniká lehkostí a zároveň odolností. Upoutá tak vaše oči na první pohled. Štíhlý, avšak sebejistě vzhlížející a ergonomicky do detailu propracovaný tvar je radost zkoumat nejen očima, ale i hmatem. V rukou se navíc skvěle drží.

OHROMUJÍCÍ OBRAZ, KTERÝ MUSÍTE VIDĚT NA VLASTNÍ OČI

Nechte svůj digitální svět vystoupit z obrazovky. Přepychový 8,4palcový IPS displej s vysokým rozlišením 2560 X 1600 má přesně tu ideální velikost na práci i zábavu. Obraz nejlepšího displeje ve své třídě hýří bohatými a dokonale živými barvami.

OBRAZ KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ A OSTRÝ JAKO BŘITVA

ClariVu 3.0 maximalizuje barevný rozsah displeje tak, aby každý obraz vykreslil v nejvyšším možném barevném rozlišení, v nejlepší možné kvalitě.

UDĚLEJTE SVÝM SMYSLŮM RADOST HUAWEI

MediaPad M3 ukrývá akustické technologie od Harman Kardon a AKG, díky nimž je obdařen strhujícím zvukem a vám tak přináší jedinečný audiovizuální zážitek.

JAKO UTRŽENÝ ZE ŘETĚZU: NEVÍDANÝ VÝKON

Díky procesoru Kirin 950 z dílny HUAWEI dosahuje výkon MediaPadu M3 božských výšin. Efektivita procesoru je obrovsky vysoká, i proto dokáže zpracovávat i ty nejnáročnější operace doslova levou zadní. Opírá se při tom o novou 16nm technologii FinFET+ na frekvenci 2,3 GHz, která mu dovoluje lepé využívat paměť, zatímco optimalizuje využití energie. Prvotřídní výkon MediaPadu M3 jen tak něco nezbrzdí.

UŽ VÁM NEUTEČE ŽÁDNÝ VÝJIMEČNÝ MOMENT

Každá chvíle je vzácná a zaslouží si zachytit. Ať už je to dechberoucí přírodní scenérie nebo vaše rozesmátá selfie, uchování svých vzpomínek svěřte MediaPadu M3. S předním i zadním 8MP fotoaparátem snadno a rychle vykouzlíte průzračně čisté a krásné fotky profesionální kvality. Vaše vzpomínky tak nikdy nevyblednou.

ZVUKOVÝ ZÁŽITEK, NA KTERÉM SI VAŠE UŠI SMLSNOU

Ponořte se do zvuku nadpozemské kvality s technologií SWS 3.0 od Huawei. S dvěma stereo reproduktory umístěnými po stranách si můžete na HUAWEI MediaPadu M3 dopřát exkluzivní poslechový zážitek jako z nejlepšího kina. Zvukový systém navržený v úzké spolupráci s audio experty z Harman Kardon, naprosto věrně reprodukuje jakýkoliv zvuk. V kombinaci s chytrým zesilovačem HUAWEI zní každá nota a každičký detail dokonale vyváženě, přesně a s patřičným důrazem.

NEUVĚŘÍTE VLASTNÍM UŠÍM NEBESKÁ AKUSTIKA

D/A převodník zvukového signálu je zodpovědný za zajištění věrné reprodukce všech zvuků a převádí digitální signál do analogové podoby. D/A převodník AK4376 od Asahi Kasei Microdevices dovoluje reprodukovat hudbu v kvalitě, která vysoce přesahuje klasická CD. MediaPad M3 tak není nic míň než skvělý Hi-fi systém, který se vám vejde do kapsy.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ SIGNÁLU PRO SKUTEČNOU HI-FI KVALITU

Dovolte svým uším užívat si výtečnou kvalitu přirozeného a průzračného zvuku se sluchátky AKG H300, které AKG navrhlo speciálně pro HUAWEI. Tato sluchátka v sobě snoubí po generace pěstěný vysoce profesionální přístup ke zvuku a stylově vytříbený design. S těmito lehkými a pohodlnými sluchátky vám při poslechu neunikne ani ta nejjemnější zvuková finesa.

PERFEKTNÍ SVĚTELNOST CITLIVÁ K VAŠIM OČÍM

Pokročilá technologie dynamické kontroly jasu inteligentně mění osvětlení displeje, abyste co nejméně namáhali svůj zrak. Ať už tedy brouzdáte na internetu, nebo jste začteni do e-knihy, podsvícení displeje bude vždy dostatečně ostré a jasné, především ale příjemné vašim očím. Ve dne i v noci.