Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei MediaPad T1 8.0

Dotkněte se okouzlujícího designu.

Při konstruování MediaPadu T1 8.0 jsme se inspirovali elegantním tvarem a hebkostí labutích křídel. I proto vám tento tablet padne dokonale do ruky. Technologicky precizní přístup nám umožnil zúžit rámeček displeje, zatímco pískovaný zadní kryt z leteckého hliníku nejvyšší kvality dokresluje výjimečný vzhled tohoto tabletu.

Věrně zobrazené barvy pulzující životem


IPS displej MediaPadu T1 8.0 s rozlišením 1280x800 přináší jasnější barvy i kontrast, reprodukuje totiž více než 90% barevného prostoru Adobe RGB. Poměr obrazovky 16:10 nabízí o 20 % větší zobrazovací prostor než při klasickém poměru 4:3 a díky skvělému pozorovacímu úhlu 178 ° bude obraz dobře čitelný, ať už jej sledujete odkudkoli.

Napumpujte energií a užívejte si.

Díky vysokokapacitní 4800mAh baterii můžete využívat potenciál MediaPadu T1 8.0 vždy naplno, aniž byste se museli bát o jeho výdrž. Můžete si užívat až 16 hodin surfování na internetu, 36 hodin volání nebo 13 hodin nepřetržité zábavy. V pohotovostním režimu vydrží až 20 dní. Využijte jeho energii na maximum.

Skvělý výkon ukrytý ve 4 jádrech s taktem 1,2 GHz.

4jádrový 1,2GHz procesor Qualcomm spolu s OS Android 4.3 Jelly Bean dělá z MediaPadu T1 víc než jen výkonný stroj. Ať už sledujete filmy v HD rozlišení, hrajete akční hry nebo pracujete na důležité prezentaci, vše běží plynule a reaguje s okamžitou odezvou. MediaPad T1 podporuje 2G a 3G hlasové služby a garantuje lepší a čistější přenos zvuku, ať už jste kdekoliv.

Zvládněte víc. Nebo rovnou všechno najednou.

Díky speciální funkci plovoucího videa nemusíte při sledování svých oblíbených filmů přepínat tam a zpět mezi dvěma obrazovkami. Můžete je klidně sledovat zároveň. MediaPad T1 vám umožňuje víc, než si myslíte.