Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

HUAWEI MediaPad T5


Tenký a lehký

HUAWEI MediaPad T5 je poutavý tablet s prvotřídním a rafinovaným designem. Jeho symetrické kovové tělo je vyrobeno s pečlivostí, je elegantní a lehké, díky čemuž je snadno přenosný a skvěle padne do ruky.

Úžasný 1080p Full HD displej

HUAWEI MediaPad T5 přichází s ohromujícím 10,1 "displejem (rozlišení 1920 x 1200), který poskytuje vynikající detaily. Poměr stran 16:10 je ideální pro sledování filmů nebo televizních pořadů a prohlížení webových stránek.

Sympatický zvuk

Duální reproduktory vytvářejí vysoce kvalitní zvuk pro vaši oblíbenou hudbu. Hudební technologie HUAWEI Histen zaručuje bohatý a čistý zvuk, čímž získáte dokonalý filmový zážitek.

Výkonný procesor

Osmijádrový procesor s hlavní frekvencí až do 2,36 GHz vám poskytne skvělý výkon a zároveň spotřebovává méně energie. Velikost paměti lze snadno rozšířit až o 256 GB díky microSD kartě.

Rychlý a intuitivní Android 8.0

Na základě systému Android 8.0 je EMUI 8.0 pečlivě navržen pro hladší, inteligentnější a intuitivní uživatelský zážitek. Vaše aplikace se načítají rychleji a běží nepřetržitě.

Úleva pro oči

Režim Eye-comfort snižuje škodlivé modré světlo a vytváří zdravé podmínky pro čtení pro vás i Vaši rodinu.

Určený pro vaše děti

Dětský koutek nabízí zábavné místo, kde si děti mohou hrát a učit se spoustou speciálně navržených aplikací. Snadno spravujte, jaké aplikace vaše děti mohou používat a jak dlouho tráví u tabletu.