Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Nexus 6P


1

Vystihuje Váš vytříbený vkus

Nexus 6P se pyšní zaobleným tělem vyrobeným z hliníku špičkové kvality používané v letectví. Diamantem broušené hrany obklopují ikonickou konstrukci Huawei, která potrhuje výjimečnost výkonného šero-milujícího fotoaparátu.

Vystaven na pevných základech

5,7“ WQHD AMOLED displej s hustotou 518 pixelů na palec ohromuje dokonale ostrým a věrným zobrazením, výjimečný přední reproduktor pak krystalicky čistým zvukem. Tělo Nexusu 6P v sobě ukrývá nejmodernější 8jádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 810 v2.1, který mu dodává nadpozemskou rychlost.
2
3

Výkonný fotoaparát

Nexus 6P disponuje tím nejvšestrannějším 12,3MP fotoaparátem, který kdy byl v zařízení Nexus použit. Jeho jedinečnost vyniká nejvíce ve špatných světelných podmínkách. Pixely o velikosti 1, 55μm zachytí více světla a vaše snímky se tak probarví krásně živými barvami.

Jedním dotykem, jednoduše v bezpečí

Ergonomická čtečka otisků prstů zabezpečí vaše soukromí a ovládání telefonu dodá na rychlosti. Pouhý jeden dotyk stačí a okamžitě zobrazíte oblíbenou aplikaci, e-maily nebo fotky. S aplikací Android Pay™ pak můžete velmi rychle, jednoduše a především bezpečně provádět platby.
4
5

Vždy v novém kabátě

Nexus 6P je synonymem pro maximální zážitek z Androidu. Vychutnejte si vždy tu nejčerstvější a nejrychlejší dostupnou verzi. Nexus 6P vždy drží krok s nejnovějším softwarem. Čistý a chytrý Android 6.0 Marshmallow skvěle doplňuje výkon a ikonickou konstrukci od Huawei.