Máme otevřeno na všech prodejnách bez omezení
 

Huawei Nova, Dual SIM


1

Jemný a krásný design

Představte si kombinaci čistých přírodních linií s moderní architekturou a to vše v kapesním provedení. Přesně takový je nový Huawei Nova, který Vás uchvátí svým čistým a nadčasovým designem, plným her světla a stínu díky krytu plnému zrcadlovým úhlů.

Kovové zpracování

Nechte se oslnit exkluzivním designem kovového těla, která je zhotoveno ze slitiny hliníku a horčíku. Linie smartphonu Huawei Nova na Vás na první pohled zapůsobí nádherným štíhlým dojmem. Plocha displeje je jemně zaoblena a vytváří tak s krytem nedílný celek.
2
3

Vynikající fotoaparát

Hlavní fotoaparát s rozlišením 12 MPx zajistí vždy ostré fotografie plné živých a zářivých barev. Navíc zvládne natáčet videa v rozlišení 4K. Díky přednímu fotoaparátu pak v okamžiku vytvoříte nádherné selfie snímky.

Skvělé fotky i za slabého světla

Díky širokoúhlému objektivu clony, velké ploše snímače a větší velikosti pixelu 1.25μm budou Vaše fotografie vždy krásně jasné a kontrastní a to i při focení za zhoršených světelných podmínek. Povrch čočky fotoaparátu navíc minimalizuje odlesky.
4
5

Nekompromisní výkon

Huawei Nova je vybaven vybaven špičkovým osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 625 a 3GB operační paměti RAM. Tato kombinace zajistí naprosto plynulou odezvu i při hraní náročných her. Díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE si pak vychutnáte zábavu naplno.